Prosinec 2008

Sokolovští kaliči

30. prosince 2008 v 11:50 | † |  Co nás překvapilo
V roce 2007 byl článek Dost dobrá kalba druhým nejčtenějším na webu antifa.cz. V současné době s více jak 120 tisíci přístupy poskočil na vrchol. To byl také jeden z důvodů, abychom vám přiblížili, jak si po roce vedou hrdinové oblíbeného fotopříběhu. V něm jste se mohli seznámit, jak v reálu vypadá výprava údajné elity národa na neonacistické shromáždění, v tomto případě šlo o uctění památky jejich soukmenovce v Mostě 19. května 2007. Co k takovému srazu neodmyslitelně patří? Alkohol, hajlování a občas polonahá mužská těla.
Protagonisty příběhu byli neonacisté ze Sokolovska, okresu v Karlovarském kraji. Podobné obsazení měla i narozeninová párty z léta 2008, z jejíhož průběhu vám přinášíme několik fotografií. Nic nechybí - alkoholické nápoje, pravice nahoře (až člověk přemýšlí, zda náckům nekomplikují provádění všedních úkonů), trocha nezbytného fetišismu v podobě pásky s hákovým křížem a polonahá mužská těla. Nutno chlapcům přičíst k dobru, že na první hromadné fotografie přizvali i děvčata. Svlékání však už byla zábava jen pro chlapy.
Sokolovská

Sokolovská

Sokolovská

Sokolovská

Sokolovská

Bylo by nespravedlivé myslet si, že mladí sokolovští kaliči tráví veškerý volný čas jen v putykách, nonstopech či popíjením a hajlováním ve vozech Českých drah. Občas vyrazí i do přírody a k vodě. Je to skvělá příležitost se svléknout a hrát různé společenské hry v intimním okruhu svých kamarádů. Neonacisté z těchto končin mají v oblibě "flašku", která se od stejnojmenné hry liší tím, že hráči musí předvést s pomocí lahve co nejvíce podob homosexuálního styku. Něco jako když se náckové z Rokycan sejdou v jednom bytě, převlékají se do dámského prádla a něžně se objímají.
Kaliči

Kaliči

Kaliči

Kaliči

Bavit na úrovni se umí i nacionálně socialističtí black metalisté z Habartova na Sokolovsku. Prostě jak se říká: proti gustu žádný dišputát.
NSBM

Někteří ze sokolovských kaličů se pod záštitou Dělnické strany účastnili i nedávných pokusů o pogrom na litvínovském sídlišti Janov. Víme, že vedení Dělnické strany neustále tvrdí, že jako "neonacisty" je a jejich příznivce označují pouze jejich antifašističtí nepřátelé a systém, který podle nich může označit za neonacistu kohokoliv nepohodlného. Nevíme ale, co člověk musí kromě neustálého hajlování (jak sami vidíte, u některých jedinců se nejspíš jedná o chronickou mentální poruchu či svalovou "hyperfunkci"), nošení nacistických znaků a veřejného obdivu třetí říše a neúspěšného umělce Adolfa Hitlera udělat, aby ho mohl někdo právem označit za neonacistu bez toho, aby byl obviněn z posluhování systému či židovských prvků v jeho DNA dvojšroubovici. Odpovědi se nám zřejmě nedostane a jako vždy budou obdivovatelé různých Hilsneriád a pogromů jenom brečet, jak je nikdo nemá rád. Zároveň bychom chtěli upozornit na to, že nepovažujeme jakékoliv homosexuální či jiné chování odsuzované církví, fašisty, zapšklými tradicionalisty či jinými "moderními směry" za nějak špatné či závadné. Stejně jako nikoho nesoudíme za to, kolik zkonzumuje alkoholu, chceme upozornit na fakt, že sami neonacisté se velice často dopouštějí chování, které sami tak razantně veřejně odsuzují.


Zdroj:antifa.cz

Jožin známý to milovník kaprů z Třeboně...

27. prosince 2008 v 10:17 | † |  Kaše
TO je tak když jste v Praze,a jste dobře a borec začne líbat kapra....Prostě kaše

LOKALIZACE MOBILNÍHO TELEFONU ZDARMA PŘES INTERNET

26. prosince 2008 v 11:26
Trápí vás, že nevíte, kde se zrovna pohybuje váš partner, zaměstnanec, nadřízený, kolega? Nevadí. Stačí, aby měl u sebe zapnutý mobilní telefon. Přes internet totiž můžete velice jednoduše zjistit aktuální pozici jakéhokoli mobilního telefonního čísla. Stačí jej zadat do příslušného formuláře a chvilku počkat.
Formulář na níže uvedeném odkazu funguje spolehlivě, jen musíte počítat s tím, že lokalizace telefonního čísla daného mobilního telefonu chvilku trvá.

Jak lokalizovat mobil - krok za krokem

Přejděte na adresu www.trackapartner.com. V rozbalovací nabídce vyberte stát - připojujete-li se z Česka, měla by se Česká republika vybrat automaticky. Pokračujte zadáním předvolby (+420) a telefonního čísla mobilního telefonu, který chcete lokalizovat. Pokračujte klepnutím na tlačítko Start Searching.
Po spuštění lokalizace telefonního čísla se spustí vyhledávací panel, ve kterém můžete postupně sledovat propojení vyhledávací aplikace na lokalizační družice.
Po úspěšné lokalizaci zadaného mobilního telefonního čísla se zobrazí satelitní snímek, který bude ještě třikrát nazoomován.
Celá aplikace je zdarma a myslím si, že vás určitě překvapí, s jakou přesností funguje. Její technologické řešení je přitom velice jednoduché, vyzkoušejte a uvidíte. Budu samozřejmě rád, když do komentářů napíšete, jak přesné bylo vyhledání vámi zadaného telefonního čísla.Zdroj:maxiorel.cz

Sedmdesát neonacistů zaútočilo na policejní hlídku

23. prosince 2008 v 1:41 | † |  Kaše
Skupina 70 maskovaných neonacistů napadla v neděli v brněnské Starobrněnské ulici vůz
s policejní hlídkou. Stalo se tak poté, co byla hlídka vylákána na toto místo pod záminkou, že na něm někdo demoluje auto městské policie. Při incidentu, který policie zvládala za pomoci narychlo přivolaných posil, bylo zatčeno devět výtržníků, řekl dnes ČTK mluvčí brněnského policejního ředitelství Bohumil Malášek.
Útok se odehrál poté, co se skupina opila. Zadrženým hrozí obvinění z výtržnictví, útoku na veřejného činitele a poškozování cizí věci. Nikdo z policistů nebyl podle mluvčího zraněn. Byla ale poškozena dvě služební auta a navíc rozbity skleněné dveře nedalekého hotelu. Výše způsobených škod nebyla dosud vyčíslena.
Útočníci měli na hlavách kapuce a tváře jim zakrývaly šátky. "Holemi tloukli do (policejního) auta, kopali do něj a auto se snažili převrátit. Po rozbití okna fyzicky napadali policisty," uvedl k útoku Malášek. Zdůraznil, že situaci se podařilo dostat pod kontrolu až po použití násilí. Z útočníků nebyl také nikdo zraněn.

MORDOR XMASSACRE_MACHOU

21. prosince 2008 v 17:15 | † |  Kaše

Dvojmysl

18. prosince 2008 v 11:07 | † |  Kaše

Neonacistická párty v Duchcově

15. prosince 2008 v 11:42 | † |  Kaše
Na následujícím videu můžete vidět Jana Dufka z Duchcova u Teplic na vydařeném večírku stiženého hajlovacím záchvatem, kterému zdatně sekundují jeho opilí asociální kumpáni. Dokonce si pro navození atmosféry přinesl ze svého pokojíčku vlajku se svastikou.Co dodat asi má v hlavě fakt nasráno...

WALTARI kapela mnoha hudebních stylů

14. prosince 2008 v 12:55 | † |  Kaše
Skupina byla založena roku 1986 v Helsinkách,zpěvákem/baskytaristou Kärtsym Hatakkou, kytaristou Jariotem Lehtinenem a bubeníkem Salem Suomalainenem.Kapela zkombinovala za svojí kariéru mnoho žánrů které se snad ani kombinovat nedají např:
HEAVY METAL,CROSSOVER,SYMPHONIC METAL,HARDROCK,PUNK,TECHNO.
V roce 2005 vydali Waltari album Blood sample, o rok později potom kompilaci EARLY YEARS , v tomto roce také vychází album POLIB SI DĚDU české rockové skupiny Wohnout na němž se nachází skladba Činely, výsledek spolupráce skupiny WOHNOUT s Waltari a LENKOU DUSILOVOU.
Rozhovor s bohem

12. prosince 2008 v 8:12
Scénka z filmu ACID HOUSE

QIP 8080 přečkal odstřižění!

10. prosince 2008 v 10:35 | † |  Kaše
Situace je jasná včera ráno opět pravděpodobně všichni uživatelů alternativních klientů dostali zprávu od robota s UIN 1: Verze ICQ 5.1 ji nenpodporova. Stne si zdarma autorizovanou verzi ICQ z ... atd ...Uživatelé alternativních klientů mají také zablokovaný contact list.

Proč to AOL dělá?

Řiká se za vším hledej ženskou. V tomto případě: za vším hledejte peníze. Alternativní klienti jsou především oblíbení kvůli nezobrazování reklam (dále také rychlosti, menší kapacitě, atd) Nicméně hlavní důvod proč AOL vadí alternativní klienti je právě nezobrazování reklam..


Líbil se Vám QIP chcete ho zpátky?

[ aktualizace: stáhněte si funkční nový QIP: http://download.asechka.ru/qip8080.exe ]

Antifašistická demonstrace: 13.12.2008 Praha

8. prosince 2008 v 23:09 | † |  Kaše
Antifašistická akce (AFA) se rozhodla reagovat na nedávné pokusy neonacistů o protiromské pogromy na litvínovském sídlišti Janov. Proto svolává na sobotu 13. prosince 2008 do Prahy veřejnou demonstraci pod heslem "Proti rasistickým pogromům, proti sociálnímu vyloučení, za důstojný život pro všechny." Demonstrace začne ve 14 hodin na Těšnově nedaleko stanice metra Florenc. Podrobnější informace o akci později.
AFA chce tímto dát příležitost všem odpůrcům rasismu, neonacismu i fašismu k veřejnému odmítnutí neonacistických excesů z poslední doby. Nejde ale jen o Janov. Neonacisté utočili v létě na účastníky Queer Parade, napadali Romy v Rokycanech, útočí v Bruntále, v Benešově a mnoha dalších městech. A nejde jen o neonacisty. Státní orgány provedly v minulém týdnu masivní razii na občany vietnamské národnosti. Akce neprobíhala jen v pražské Libuši. Policejní hlídky plošně kontrovaly všechny asijsky vypadající občany. Šikana, zásahové jednotky v kuklách se samopaly, obrněné transportéry. Je třeba odmítnout i takovéto fašizující metody, kterými se otřesená vláda snaží po prohraných krajských volbách získat popularitu. AFA chce zároveň upozornit i na množící se případy sociálního vyloučení a vytváření ghett, které následně vedou k šíření nesnášenlivosti a rasismu.
AFA zve všechny, kterým jsou odporné rasistické útoky i další výpady nacistických pohrobků. Stejně tak i příslušníky menšin, kteří se často stávají terčem rasových či homofobních útoků - Romy, Židy, Vietnamce, gaye, lesby i alternativní mládež, příslušníky subkultur a další.
Antifašistická akce (AFA) je organizací radikálních antifašistů a antifašistek, která se již přes deset let aktivně staví proti všem projevům rasismu a neonacismu. AFA se nevyhýbá ani přímé konfrontaci s neonacisty. Věnuje se osvětové činnosti (např. probíhající výstava o obětech neonacistického násilí v Památníku Lidice) a monitorování aktivistů neonacistického hnutí (např. odhalení velkého množství aktivních neonacistů na kandidátkách Dělnické strany).

Prohlášení Antifašistické akce (AFA) k demo D13

Proti rasistickým pogromům, proti sociálnímu vyloučení,
za důstojný život pro všechny!
V posledních dvou letech je v České republice patrný nárůst neonacistických aktivit a provokací. Zjevná je i snaha neonacistů proniknout do politiky. K tomu jim poskytla legální zastřešení Dělnická strana, jejíž představitelé ještě nedávno napadali sudetské Němce a nyní řeční na akcích německé neonacistické strany NPD. Není překvapující, že mnohé novodobé nácky, kteří jsou známí svým hajlováním, popíráním holocaustu či násilnostmi, bylo možné spatřit na kandidátkách této strany v nedávných volbách do krajských zastupitelstev.
Před rokem neonacisté několikrát demonstrovali svůj antisemitismus provokačními akcemi v Praze a Plzni. Tehdy se proti nim postavilo široké spektrum lidí od radikálních antifašistů až po ústavní činitele. Neonacisté neuspěli. Proto se nyní zaměřili na Romy. V říjnu a listopadu provedli v počtu asi 700 lidí dva bezprecedentní pokusy o pogrom na sídlišti Janov, které se nachází na okraji severočeského města Litvínov. Tentokrát jsme se silného odsouzení od politické reprezentace nedočkali. Jak paradoxní - byli pohoršeni, když loni šlo o již neexistující židovskou čtvrť, a nyní, když jde o Romy, strkají hlavu do písku. I to je důkazem toho, že Romové jsou v Česku bráni za občany druhé kategorie.
Další alarmující věcí je, že se neonacistům podařilo u některých lidí rozeznít strunu protiromského rasismu. Mohli jsme tak být svědky, kdy někteří obyvatelé Janova volali po tom, aby ozbrojení neonacisté byli puštěni na Romy, kteří zde demonstrovali proti rasismu. Byli by spokojení, kdyby na konci útoku zůstalo několik mrtvých Romů? Uvědomují si vůbec, že svou podporou neonacistů volají po genocidě celého jednoho etnika?
V pozadí těchto událostí stojí realitní kanceláře, které vydělávají na stěhování nepohodlných nájemníků z lukrativních oblastí do bezperspektivního sídliště na severu Čech. Lokální politici si zase mnou ruce nad tím, že těmto realitkám prodali nemovitosti, do nichž následně byli nepohodlní nájemníci odloženi. A to vše bez ohledu na problémy, které tento kšeft musel logicky způsobit. Město i realitky tak mají zisk, zatímco problémy zůstávají místním lidem. Kumulace velkého množství sociálně vyloučených osob na malém prostoru za velmi krátkou dobu, které okolí nemůže absorbovat, způsobuje nutně problémy. A politici? Jde přeci o dílo nedotknutelné ruky volného trhu, a to nelze napadnout.
My však nehodláme tiše přihlížet situacím, kdy profitování úzké skupiny přináší neřešitelné problémy obyčejným lidem. Nezavíráme však ani oči před reálně existujícím problémem, kterým je silně obtěžující chování části romských obyvatel Janovského sídliště, které velmi znepříjemňuje život starousedlíkům (bílým i Romům). Ačkoli má problematičnost soužití Romů a většinové společnosti v Česku hlubší kořeny, nelze jimi omlouvat vybydlování bytů, krádeže a obtěžování okolí. Kumulace velkého množství sociálně slabých a vyloučených lidí v ghettech představuje problematickou situaci i pro ně samotné, neboť již samotná atmosféra ghett (společně s nezájmem politiků, úřadů i majoritní společnosti) je nemotivuje ke snaze z pasti sociálního vyloučení vybřednout.
Nehodláme přihlížet ani pokusům o pogromy a parazitování Dělnické strany na těchto problémech. Neonacisté mluví o řešení, ale neříkají, co je tím řešení. Museli by pak totiž přiznat, že jím má být další likvidace celé etnické skupiny. Počet mrtvých, které mají na svém kontě za poslední léta, to jen potvrzuje. Postavme se společně jejich snahám teď, abychom v budoucnu nemuseli přihlížet ještě horším zvěrstvům.
Proč jsme zvolili pro naši antifašistickou demonstraci právě Prahu a neděláme spíš protiakci přímo v Janově? Za prvé, chceme předejít standardnímu mediálnímu zjednodušování podobných protiakcí na tvrzení "dvě znepřátelené skupiny extremistů se přišly poprat". Za druhé, právě v Praze se nacházejí ti, kdo jsou za míněné problémy zodpovědní. Realitky, které na sestěhování nepohodlných nájemníků vydělávají. Vládní politici, kteří jim to umožňují a kteří nedohlédnou za hranice Prahy, natož aby se zabývali sociálními problémy a problematikou ghett (nepočítáme-li však škrty v těchto oblastech). A v neposlední řadě z Prahy vyjíždí vedení Dělnické strany, aby šířilo v různých koutech Česka rasismus a nesnášenlivost.
Vyzýváme všechny, kterým jsou odporné rasistické útoky i další výpady nacistických pohrobků, aby protest podpořili. Především však ty, jichž se tyto útoky nejvíce dotýkají - menšiny definované na základě etnik nebo sexuálních identit, alternativní mládež i příslušníky subkultur a další.
Cílem naší akce není v yvolávání střetů, ale důstojná prezentace našich postojů a odporu k násilí páchaném příslušníky krajní pravice.
Pojďme říci své NE rasismu, neonacismu a xenofobii!


Antifašistická akce (AFA) antifa.cz


Přináším Vám exkluzivní foto Jirky Paroubka!

3. prosince 2008 v 9:58 | † |  Kaše
Stihnul jsem ho vyfotit když zrovna přesazoval kytky!No neni roztomilej?


Zásady slušného sebevraha-jak nepřidělávat práci ostatním

2. prosince 2008 v 9:43 | † |  Kaše
Oběšení:
Oběsím se doma na háku od lustru. Bydlím-li sám, nezapomenu zavřít plyn a otevřít okno - kdo to má pak po měsíci čuchat. Volím dostatečně dimenzovaný hák a lano, není nic horšího, než když se sebevražda promění na distorsi kotníku. Pusu si přelepím leukoplastí, abych nepoblil toho, kdo mě bude odřezávat.
Pokud nemám hák, nebo se utrhnu, dojdu se oběsit na půdu na trám. Židli s sebou a nezamykám se, aby policie nemusela vyrážet dveře (zejména to platí u těch starejch plechovejch protipožárních).
Pokud bydlím v paneláku, kde není půda, tak skočím z okna. Padám zásadně mimo hlavní chodecké trasy a na asfalt, abych se havranům líp seškraboval. K zemi se přibližuji po hlavě, aby to bylo tutový a abych neplýtval financemi na zdravotnictví.
V přírodě se věším na místě z dálky viditelném. Není nic horšího, než jeden oběšenej a pod ním tři důchodkyně, který šlehlo, když se jim v úrovni očí znenadání zhouply nohy - to je pak strašnýho papírování.
Skok z mostu:
Volím dostatečně vysoký most - např. Nuselák - a skáču v noci a rychle. Nedělám to napínavý hodinovou přípravou a konzultací s psychologem a policií, protože vím, že i oni nemají čas na zbytečný kafrání.
Při pádu hlasitě řvu, aby chodci v dopadišti mohli včas uskočit. Pokud mám čas, rozprostřu na místo dopadu igelitovou plachtu, případně si před skokem obléknu igelitový pytel (ani havrani nemají času nazbyt).
Zastřelení:
Volím potřebnou ráži a druh střeliva - nepředimenzovávám, ale taky nejsem krkna - a vybírám si spolehlivou zbraň, kterou si vyzkouším. Ostatně je to naposledy v životě a dělám to pro sebe, tak můžu bejt trochu haur a nebudu přece sám na sobě šetřit. Volím trasu z ucha do ucha, nebo ústy směrem dozadu.
Zásadně se nestřílím zpod brady nahoru, mozek rozcáknutý na stropě se blbě sloupává, prostřelenej prkennej strop a zastřelená bába o patro vejš taky nasere.
Přejetí vlakem:
Hlavu mezi koleje, tělo ven, aby mě nemuseli pracně odmotávat z nápravy lokomotivy. Volím trati s pomalu jedoucími vlaky a zásadně se vyhýbám tratím rychlíkovým (policie má důležitější úkoly, než sběr a kompletaci osob na trase Praha - Havlíčkův Brod).
Obecné zásady:
Vždy mám u sebe doklad totožnosti, u destruktivních metod navíc štítek z odolného materiálu s rodným
číslem. Vážím si práce kriminálky a tudíž ji usnadním identifikaci.
Nechám vlastnoručně psaný dopis na rozloučenou, čímž vyvrátím podezření z násilné smrti. Pokud dopis nemám komu dát, odesílám jej doporučeně policejní složce místně příslušné dle místa sebevraždy. V případě přejetí vlakem místně příslušnému útvaru železniční policie (pokud nevím, kam až dojedu, tak útvaru, v jehož působnosti je konečná stanice vlaku, kterým se nechám rozjet). Vždy řádně popíši místo sebevraždy, ve
složitějších případech, nebo při nepřehledném terénu přiložím náčrtek.
Volím takové místo, kde mě najdou, než budu smrdět, nebo adekvátní jiná opatření - např. v zimě když mrzne.
Volím takové místo, kam může zajet osobní automobil a funebrácká Avia. Nejsem paša, aby se se mnou někdo tahal ještě po smrti.
Nevolím různé avantgardní metody - rozpuštění v kyselině, převálcovaní apod. - jelikož jsem si vědom, že tyto nestandardní metody se hůře objasňují a nekomplikuji tak jiným jejich práci.


Zdroj:internet a PČR