Únor 2008

Knajpa!Knajpa!Disco,system,techno kaše!MORDOR HYMNA!

13. února 2008 v 10:26 | šídlaks |  Kaše
Hajpa, hajpa¡.. skútr, fástr, hárdr..MORDOR HYMNA!

Nejnebezpečnější cesty světa

11. února 2008 v 22:54 | šídlaks |  Kaše
Bolívijská "silnice smrti"
v roce 1995 byla vyhlášena americkou rozvojou bankou nejnebezpečnjší cestou světa. vede z la pazu do coroica. je široká pouhých 3,2 metru a na délku má něco okolo 70 km přičemž na této vzdálenosti překonává neuvěřitelné převýšení 3600 m. každoročně se zde do propasti zřítí okolo 26 autobusů nebo nákladních aut - což je v průměru každý druhý týden jeden. každý normálně uvažující člověk by si myslel, že když je to tu tak nebezpečné, budou řidiči jezdit pomalu a opatrně. tyto dvě vlastnosti však bolívijští řidiči zřejmě neznají ani z pohádek. množství křížků kolem cesty, utrhanou krajnici či převislou skálu, která vypadá, že se v dešti každou chvíli sesune, jakoby při jízdě vůbec nevnímali.Zdroj:http://blog.czechstreet.cz
silnice moskva - yakutsk

ruská federální cesta z moskvy do města yakutsk je velkou část roku totálně zmrzlá, takže jízda po ní nečíní nejmenší problémy. to je nejspíše ten důvod, proč ještě neni potažena asfaltem. trable nastávají teprve v létě, kdy se silnice důsledkem dešťů mění doslova v bažinu. obrázky jsou ze srpna 2006, kdy cesta uvěznila na několik dní více než 600 aut.
takhle vypadá v zimě tady je ještě sjízdná dál už nastává peklo


china - mt. huashan

tohle sice není cesta pro auta, zato je to pořádný adrenalinový zážitek. možná dokonce nejtěžší výšlap, který můžete jako obyčejný turista nehorolezec absolvovat. už asi vím kam pojedu letos na dovolenou :-) . více o tomto místě se dozvíte tady (anglicky)

Ty nejvíc gangsta týpci na světě

11. února 2008 v 11:46 | šídlaks |  KašeZdroj:joketube.blogspot.com

Víte jak vypadá 315 Biliónů dolarů?

11. února 2008 v 11:32 | šídlaks |  Kaše
Ať máte lepší představu!:-)
Zdroj:http://djfun.ic.cz

FAMU-Cvičení 2.ročníku katedry kamery

10. února 2008 v 11:39 | šídlaks |  Co nás překvapilo
Narazil jsem na netu na paradni videa od chlapíka kterej studoval a nejspíš studuje a má na netu svoje ročníkové práce,byl jsem mile překvapen s kvalitou zpracování!perfektní záběry,dobrý námět,dobrá muzika...No ostatně posudtě sami...

PRVNÍ VIDEO SE JMENUJE METRUŠKA

KRÁTKÝ FILM O CESTĚ A SNU KTERÝ VÁS VRÁTÍ DO VAŠEHO DĚTSTVÍ

ŽENY KTERÉ BĚHALY S VLKY(STROMOVKA)


Stará reklama na Škodu Felicia rok 1994

9. února 2008 v 13:34 | šídlaks |  Kaše
Vrchol tehdejší doby:-)a podle mě i dnes je to dobré auto..

Drogy při rande-test 10 drog

9. února 2008 v 3:30 | šídlaks |  Kaše
Máte nervy z prvního rande? Tak určitě nezkoušejte drogy, ty Vám nepomohou!Video které zachycuje jak asi budete vypadat na rande po požití drogy...Scéna s deseti různýma drogama!Fakt nářez!Takže bacha na to!

Statistiky za Leden!

8. února 2008 v 12:32 | šídlaks |  Co nás překvapilo
TAk jsem se rozhodl podělit se s Vámi o statistiky...Docela nemile mě překvapily:-(ale co se dá dělat..
Začneme operačním systémem:1154 lidí kteří v lednu navštívily tento blog používá Windows..A za to pouhých 12 lidí Linux...
S prohlížeči už je to lepší bál jsem se že většina z Vás bude používat IE ale naštěstí vyhrála Firefox sice ne o moc ale přece jen..S některými verzemi prohlížečů, bych snad už neotevřel radši ani dveře natož internetovou stránku :-)
Rozlišení!Docela jsem se divil když se viděl že někteří z Vás mají pořád rozlišení 800*600....No nic k tomu už není co říct!
Lidé z 15 zemí:-)Samozřejmě nejvíc z ČR
A naposled v kolik hodin sem nejčastěji chodíte!Divný je že v noci sem nikdo neleze...:-)

Vřele doporučuji!KMOTR-1972

8. února 2008 v 10:51 | šídlaks |  Co nás překvapilo
http://www.lib.utexas.edu/pcl/roundup/godfather1.jpg
Při sledování tohoto skvělého filmu, jsem si opravdu přál být mafiánem. Je to prostě bezchybný film, který názorně ukazuje, co je opravdu důležité! Čest, omerta a hlavně bezpečí a spokojenost rodiny! Chápu , že vše má své stinné stránky a i nelítostného mafiána mohou začít trápit výčitky svědomí, ale to je nutná daň za život v bezpečí mafie. Ať mi Puzo s Coppolou netvrdí, že nechtěli oslavit skvělou Cosa Nostru i její americkou odnož! Ať žije mafie! Smrt fízlům a práskačům!A ještě jedna perlička rozpočet : $6 millionů -tržby celosvětově : $245,066,411

Objíždím se svým mopedem naší krásnou zem!

8. února 2008 v 10:26 | šídlaks |  Kaše
Ze starých komunistických reklam!Kdo by váhal nad koupí tohoto mopedu když jiný ani nebyly..

Pro zasmání!

7. února 2008 v 10:47 | šídlaks |  Kaše
TAk jsem dnes navštívil web antify a stahnul jsem si pár obrázků a rozhodl jsem se je sem hodit aby jste o nic nepřišly!
A tady bonus Jihočeská white power kapelka....Matěj určitě zná basáka:-)

Tak jak pak se Vám líbí novej dyzajn?

7. února 2008 v 1:03 | šídlaks |  Kaše
TAk jsem dneska po práci skočil ke kompu a říkám si chce to nějakou změnu!Rozhodl jsem to tady udělat trochu veselejší ať se tady cítíte trochu líp a hlavně mi už doufám přestanete psát že kvůli mýmu blogu trpíte depresema!Příjemné čtení a masturbování nad tímto blogem přeje celá redakce hlavně Váš Michal Šídláks

Rage Against The Machine se ukáží v Evropě

6. února 2008 v 11:22 | šídlaks |  Co nás překvapilo
Jedni z průkopníků fúze rocku a hip hopu, kalifornští Rage Against The Machine, oznámili místa 2 evropských koncertů v roce 2008. Loni se dala skupina opět dohromady, načež navštívila Austrálií a projela napříč USA. V Evropě ji budeme moci zatím vidět pouze na festivalech Rock Am Ring a Rock Im Park, konaných každoročně začátkem června v Německu.
Hudebním světem přesto kolují informace, že kapela nezůstane jen u dvou koncertů, ale bude jich mnohem více, tak uvidíme. Třeba se této legendy dočkáme i u nás. Nové album populárních "mašinek" je však bohužel zatím v nedohlednu.No na svejch stránkách maj už celkem dlouho napsanej i festival v Lisabonu, takže se tu ohřejou snad déle.A tady máte ode mě raritní videjko z 29.3.1992 když teprve rage against the machine začínaly...V téhle písni je jedno z nejlepších basových sólíček co znám!
RATM
Zdroj:Bandzone

Papírové dvacky končí... neutrácejte je!

5. února 2008 v 22:29 | šídlaks |  Co nás překvapilo
Papírové dvacetikoruny pozbudou platnosti koncem srpna. Ve skutečnosti se s nimi setkáte ale již nyní velmi zřídka. A pokud ano, rozhodně se je nevyplatí utratit. Mají větší hodnotu, než za kolik za ně nakoupíte.
Historie novodobé české papírové dvacetikoruny je poměrně krátká. ČNB ji vpustila mezi lid 20. dubna 1994 a pak ji inovovala 2. února 1996. Nejvíce jich kolovalo o rok později, 13. ledna 1997. Tehdy bylo v oběhu 43,6 milionů kusů papírových dvacetikorun.
Papírová dvacka ale šla na dračku. Není divu, že jedna bankovka přežila kolování rok až rok a půl. Emise nových je nákladná, a tak emisní banka vydala poslední v roce 1996. Papír byl nahrazen zlatavou třináctihrannou mincí. V posledních letech se papírová dvacka stala spíše vzácností.
Přestože je možné papírovými dvacetikorunami platit do 31. srpna 2008 a ještě rok poté je budou měnit všechny banky za platná platidla (a ČNB bude s výměnou pokračovat dalších následujících pět let do roku 2014), utratit nebo vyměnit za nové se je nevyplatí. Důvod je patrný i z vyjádření Pavla Řežábka, vrchního ředitele a člena bankovní rady ČNB: "Hlavním důvodem tohoto rozhodnutí je, že bankovky v hodnotě 20 Kč přestaly plnit funkci oběživa."
Jakou funkci tedy dvacetikoruny plní? Sběratelskou. Na numismatických trzích za nepoškozenou bankovku dostanete i přes 100 Kč*. Utratíte-li ji v obchodě, získáte zboží či služby v pětinové ceně.
Papírovou dvacetikorunu potká stejný osud, jaký dříve zažila papírová desetikoruna. Historií jsou již i desetníky a dvacetníky, které chybí především vášnivým mariášníkům. A očekává se také brzký odchod padesátníků do věčných lovišť v numismatických katalozích.
Zdroj:www.investujeme.cz

Příběh nakreslený na lidském těle!

4. února 2008 v 22:50 | šídlaks |  Kaše
Velice vtipné a originální video které mě zaujalo svým zpracováním aneb kreslené postavičky řádí na liském těle!

Darwinovo ceny

4. února 2008 v 12:02 | šídlaks |  Kaše
Darwinovy ceny za rok 2007 jsou venku. I letos si je jejich držitelé zasloužili proto, že prospěli lidstvu tím… že se sami vyřadili z jeho genetického fondu.
Jste zvědaví, jaká úmrtí se na bizarním seznam dostala? Seznamte se aspoň s těmi, která dostala od návštěvníků stránek darwinawards.com nejvíce hlasů. A pozor, hned na třetím místě zabodovalo i Česko.
Coitus Interruptus
Bezkonkurenční vítězství získal sex, který se neukázal být příliš bezpečným.
Na začátku příběhu jsou dvě nahá a bezvládná těla, jednadvacetiletého mladíka a stejně staré dívky, která nalezl před východem slunce taxikář na ulici v Jižní Kalifornii. Obě oběti byly v bezvědomí, bez šatů, nikde žádný svědek, žádné nabourané auto poblíž, které by to, k čemu došlo, mohlo vysvětlit.
Oba mladí lidé navíc bohužel zemřeli v nemocnici, aniž by předtím přišli k vědomí.
Policisty, kteří se poslední chvilky páru snažili vysvětlit, nakonec napadlo podívat se na střechu přilehlé budovy - a právě tam našli něco, co dalo tragickému příběhu vodítko: dvě pečlivě srovnané kupičky šatů.
Zdá se, že pár spadl nešťastnou náhodou ze střechy během milování, uzavřela věc policie.
Dovětek týmu kolem Darwinových cen: pokud trčíte na hraně plechové pyramidové střechy, dostává bezpečný sex zcela nový smysl.
Muž, který se nabalzamoval
Druhé místo si poté zasloužil alkoholik Michael z Texasu. Nebyl totiž řadovým alkoholikem, ale alkoholikem, který ostré pití dostával do těla… rektálně.
Nic jiného nešťastníkovi ostatně nezbývalo, tradičním způsobem si alkoholu nemohl užívat kvůli bolestivému onemocnění hrdla.
A efekt byl konec konců stejný jako u běžných, nudných, fádních alkoholiků: opilost.
Oné klíčové noci si prolil análním otvorem rovnou dvakrát litr a půl sherry. A tehdy se odhalilo, v čem je nápad dopravovat si alkohol do těla skrze tento netradiční tělní otvor záludný: když máme dost my, klasičtí pijáci, prostě odpadneme a přestaneme pít. Jenže obrovské množství alkoholu, které do sebe Michael dopravil, se vstřebávalo dál a Michaela druhý den zabilo.
Oběť se zkrátka sama nabalzamovala - hladina alkoholu v krvi Michaela dosáhla 0,47 procenta.
Češi v tom sami nezůstali
Čeští zloději kovu, kteří se vydali na lup do staré kladenské továrny, aby na ně spadla střecha poté, co rozebrali nosné traverzy, nezůstali ve výčtu Darwinových cen osamoceni.
Z kradeného starého železa se rozhodli zbohatnout i tři svérázní podnikatelé z Filipín. Vlezli do bývalého amerického vojenského komplexu, aby tam nalezli svou odměnu: starou cisternu.
A i oni na to šli chytře: do cisterny se pustili tak, že začali odřezávat kovové nohy, na nichž stála.
Copak se asi stalo? Ano, cisterna na trio spadla.
Zapomněla si věci a ztratila hlavu
Dobrým nápadem se neblýskla ani čtyřiadvacetiletá Jessica z Mexika: když během sportování v tělocvičně v hotelu v Guadalajaře zjistila, že si něco nechala v nižším patře, rozhodla se ušetřit pár kroků a zavolat na přátele skrze šachtu technického výtahu.
Máme tedy následující situaci: Jessica má hlavu v šachtě, zatímco… výtah se blíží. Nepostřehnut, nezaznamenán, nezaregistrován. Dalo by se to i pochopit, pokud by sjížděl z vyšších pater, ale… jak mohla nešťastnice nezpozorovat, že se blíží zespodu?
Jisté však bohužel je, že ze srážky vyšla vítězně kabina výtahu.
Pivo a medvědi - nic dobrého
Je obecně známo, že alkohol poškozuje úsudek - a je obecně známo, že dravá zvěř a lidé nejdou bezbolestně dohromady. Co se tedy stane, dáme-li dohromady muže, pivo a medvědy?
Nic životu prospěšného. Právě naopak.
Přesvědčil se o tom třiadvacetiletý muž v srbské zoo, kterého se rozhodli spořádat medvědi Míša a Máša.
Nahé a rozdrásané tělo ubožáka našli u medvědů spolu s mobilním telefonem a hromadou plechovek od piva.
Oblečení bylo neporušeno, což svědčí o tom, že mladík se rozhodl vydat se na party k medvědům nahý z vlastní volby. Snad proto, aby dal najevo, že přichází s dobrými úmysly.
K medvědům do výběhu skočí jen idiot, komentoval ale nešťastný incident ředitel zoo Vuk Bojovič.
Zničit krtka?
Zcela mimořádné úsilí třiašedesátiletého muže z Německa vypudit z vlastního pozemku krtka skončilo… drtivým vítězstvím zvířátka.
Muž do země zastrkal několik železných tyčí a spojil je s vysokým napětím s cílem krtkovi v jeho podzemním království pořádně zavařit.
Útočníkův manévr však přivedl elektřinu právě do oné části půdy, na níž stál on sám. Muž byl nalezen mrtvý.
Přesné datum úmrtí není podle policie známo, kolektiv Darwinových cen odhaduje, že nápomocný by v tomto ohledu mohl být účet za elektřinu.
Zdroj:idnes.cz

Takovej krásnej diplom!

3. února 2008 v 17:27 | šídlaks |  Kaše
Podívejte jakej krásnej diplom jsem vyhrál!JSem ale šikovnej co!Sakra mam ze sebe radost!

Opravdu povedené momentky

3. února 2008 v 12:05 | šídlaks |  Kaše

Zdroj:haluze.cz

Chaozz jak se Vám líbí?

2. února 2008 v 15:19 | šídlaks |  Kaše
Určitě je všichni znáte!Tahle banda se jmenuje Chaozz a troufám si tvrdit že kdo je nezná kecá třeba já sem na nich vyrůstal s mejma kamarádama ale pamatuju si jen že sme je fakt hodně žraly s Matějem ostatní už nevim nechci se nikoho dotknout ani nikoho urazit,kdo všechno to byl už nevím.A bylo to asi když jsme byli v 6 třídě?No prostě pecka!Doteď znám některý písničky nazpamět a žádnej českej hip-hop kromě Chaozz a PSH neuznávám proč taky podle mě ty nové vjeci jako Marpo atd . nic neříkaj je to můj názor protože je to samý sprostý slovo a hlavně to nemá takovej šmrnc jako Chaozz.Troufám si tvrdit že je to asi to nejlepší coo na naší scéně hopovej kdy vzniklo.Dokázaly udělat i z úplnejch sraček rým daly do toho vtipnou pointu a bylo to..to je asi to co dnešním rádoby rapákům chybí.Chaozz je sice starší ale pořád stejně krásně zapadá do přítomnosti jak tvrdil jeden klasik:-)A pro ty mladší co netuší tady máte pár nejznámějších pecek od Chaozz

Chaozz - Chaozz věci

Chaozz - Brána

Chaozz - Hej lidi

Chaozz - PolicyjeeeeChaozz-televize

Chaozz - Planeta Opic