Únor 2008

Nagano 98 - tiskovka

29. února 2008 v 11:37 | Ten co si neholí prdel |  KašeKdyž se logo nepodaří…

27. února 2008 v 12:42 | Ten co si neholí prdel |  Kaše
Mailem mi přišlo pár zajímavých ukázek logotypů, které se moc nepovedly. Ne, že by nebyly profesionálně zpracované. Ne, že by neměly nápad. Jen se grafikovi omylem zadařil dvojsmysl, kterého si během realizace asi nikdo nevšiml. No nakonec, podívejte se sami.
Kudawara Pharmacy
Původní záměr u loga této lékarny pravděpodobně zobrazit písmeno K, ale zobrazit jej jako postavičky nebylo šťastné řešení

Nestastna loga

Clinica Dental
Pacient na křesle a vedle něj stojící zubař, anebo je to jinak?

Nestastna loga

Arlington Pediatric Center
Dítě stojící vedle dospělého, asi stokrát zpracovaný motiv loga, bohužel v této poloze poněkud nešťastně

Nestastna loga

The Computer Doctors
Firma, která opravuje počítače, trochu doplatila na dvoutlačítkové myši, ještě že už dnes máme kolečka

Nestastna loga

KidsExchange
Tady by to chtělo jednu mezeru a bylo by to vyřešeno

Nestastna loga
ZDROJ:http://www.designportal.cz


Prasknutí balónku s vodou a jeho pomalý dopad na prsa

26. února 2008 v 9:23 | šídlaks |  Kaše
Kluci není to krása?

275 krát slovo FUCK!Pulp Fiction Fucking Short Version

24. února 2008 v 22:57 | šídlaks |  Kaše
Tak tohle je neuvěřitelný během 2 minut 257 krát FUCK!Z čeho jiného než z legendárního PULP FICTION může být tahle nálož:-) Mou poviností je Vás upozornit že na tento klip se nesmějí koukat osoby mladší osmnácti let..


Jirka Paroublbků

23. února 2008 v 14:22 | šídlaks |  Kaše
Nuražte se pane Paroubek ale Váš proslov mi přišel poněkud trapný!

Vstupem na území USA přicházíte o veškeré soukromí!

22. února 2008 v 15:14 | šídlaks |  CO nás nepotěšilo
usa
Výsledkem soudních procesů probíhajících posledních několik týdnů ohledně neodůvodněných prohlídek obsahu notebooků a elektronických zařízení na hranicích USA je zveřejnění informací, které se týkají všech občanů USA i návštěvníků z cizích zemí
překračujících hranice.


Žaloba byla podána nadacemi EFF (Electronic Frontier Foundation) a Asian Law Caucus, kalifornskými sdruženími pro občanská práva. Týkala se zveřejnění politiky DHS (U.S. Department of Homeland Security) ohledně zkoumání obsahu přenosných počítačů a dalších elektronických zařízení při vstupu na území USA.

Soudní proces zahájily obě skupiny hájící občanská práva na základě množících se stížností cestujících na způsob, jakým jsou prováděny na hranicích kontroly elektronických zařízení. Ve většině případů šlo o prohlídky bez zjevného důvodu a bez vysvětlení, jaké informace byly úředníky zkoumány a kopírovány.

Susan Gurley, ředitelka organizace Alexandria varuje všechny cestující, aby byli na podobné prohlídky připraveni, ačkoli k nim dochází relativně zřídka.

"Zdaleka nejde o masové rozšíření," říká Gurley, "ale myslíme si, že by lidé měli vědět, že překročením hranic USA jednoduše ztrácejí právo na jakékoli soukromí."

Dále informuje o pěti věcech, které by měli cestující do USA vědět:

1. Pro zabavení notebooku není třeba žádný policejní záznam

Pro vyšetřování elektronických zařízení není třeba žádný záznam ani podezření ohledně trestné činnosti. Úřady mají právo zkoumat veškeré předměty cestujících, včetně obsahu notebooků, paměťových karet a digitálních fotoaparátů. Mají právo nejen na prohlídku, ale také na vytvoření kopií, pokud si myslí, že je to důležité.

2. Prohlídka se týká veškerého obsahu

Úplně vše, co se nachází v elektronických zařízeních, může být předmětem zkoumání. Včetně osobních fotografií, bankovních údajů, obchodních materiálů nebo neotevřených e-mailů.

3. Přenosný počítač nemusí být vrácen

Zabavená zařízení mohou být předmětem vyšetřování po neomezeně dlouhou dobu. Gurley doporučuje, aby cestující vozili do USA jen taková zařízení, která mohou v nejhorším případě postrádat. Citlivá data mohou být poslána e-mailem ještě před překročením hranice.

4. Nevozte do USA nic, co nechcete s kýmkoli sdílet

Gurley varuje návštěvníky USA, aby s sebou nebrali nic, co by je mohlo přivést do rozpaků, pokud by to viděly jiné osoby.

"Pokud se jedná o informaci, kterou nechcete sdílet, neberte si ji s sebou. Zejména se jedná o osobní data k bankovním účtům, fotografie, korespondenci, zdravotní údaje a hesla. Pokud vezete služební notebook, nenahrávejte do něj žádné obchodní informace nebo záznamy o zaměstnancích."

5. Spolupracujte

Spolupracujte s úřady. Nechte si vystavit potvrzení, pokud vám byl počítač zabaven. Pokuste se zjistit jakékoli informace o důvodu zajištění vašich předmětů.

Gurley říká, že účelem těchto doporučení není ukrývat data před úřady, ale připravit cestující na eventualitu podrobné prohlídky počítače a záznamových médií. "Naším hlavním cílem je varovat návštěvníky, že jejich počítač může být na hranicích bezdůvodně zabaven bez jakéhokoli vysvětlení."

Zdroj:http://www.computerworld.cz/

Jak si podomácku vyrobit plamenomet!

22. února 2008 v 5:29 | šídlaks |  Kaše

Jedním takovým téměř neznámým projektem, na který jsem dnes narazil je Sclipo.tv. Jedná se vlastně o YouTube pro domácí kutily - hlavním obsahem jsou totiž videonávody. Podtitulek "broadcast your skills" vystihuje smysl webu ještě lépe - každý se může pochlubit videem, kde světu ukáže to, v čem vyniká. A najít zde můžete opravdu všechno, od vyloženě kutilských rad typu jak postavit nějaký kus nábytku, přes zaručené tipy pro lepší sex až po tutorialy pro práci s mnoha programy (zaujalo mě třeba toto "kreslící" video). Jako ukázku přikládám povedenou demonstraci domácího plamenometu. Doma to radši nezkoušejte. :-)

Zdroj:http://blog.czhannes.com/

Máte blbou práci?

21. února 2008 v 18:57 | šídlaks |  Kaše
kecy!
Když Ti práce leze krkem a jsi už jednou nohou v pořádné depresi a v práci ještě není nic tak, jak si představuješ, udělej následovné:
  1. Běž do lékárny a kup si teploměr, co se strká do zadku, od firmy Johnson and Johnson, ale jen této značky, otevři krabičku a přečti si příbalový leták.
  2. Najdeš tam větu "každý teploměr byl osobně testovaný v naší výrobně"
  3. Potom zavři oči a 5x nahlas opakuj: "jsem rád, že nepracuji ve firmě Johnson and Johnson na oddělení kvality."

Zdroj:http://sazy.pise.cz

Občan Havel video

19. února 2008 v 19:06 | šídlaks |  Kaše
TAdy máte pár videí z filmu který právě běží v kinech jmenuje se Občan Havel....Podle mě asi nejlepší prezident od dob Masaryka doteď kam se hrabe na Havla Klaus...A dokázal se aspoň od srdce zasmát obyčejným věcem

Václav o angličtině...

O arabech


Jak se správně vysrat v lese!

17. února 2008 v 23:13 | šídlaks |  Kaše
NOu KAMNT!Návod jak při co nejvetším pohodlí vykonat potřebu.... .

Chcete čistější monitor?

17. února 2008 v 22:21 | šídlaks |  Kaše
Máte věčně špinavej monitor,zaprášenej,pokecanej,postříkanej,poblitej?Tak pro Vás něco mám!Jednoduchej ale zato účinej čistič...TADY KLIKNĚTE A KOUKEJTE JAK SE ČISTÍ!

Překrásná stavba na zvedání lodí.

17. února 2008 v 15:16 | šídlaks |  Kaše
Falkirk Wheel je originální rotační lodní výtah, nacházející se nedaleko města Falkirk ve Skotsku. Propojuje průplavy Forth and Clyde Canal a Union Canal a překonává výškový rozdíl 24 m. Umožňuje vnitrozemské vodní spojení mezi městy Edinburgh a Glasgow.
Výtah se skládá ze dvou van, které jsou umístěny na koncích mohutného rotoru. Obě vany mají kapacitu 600 tun vody. Díky Archimedově zákonu nezáleží na hmotnosti plujících lodí a obě vany jsou vždy vyváženy. K pohonu celého zařízení proto stačí relativně slabý motor (několik kilowattů), který otočí rotorem o 180° za 5 minut.Falkirk Wheel je jediný rotační lodní výtah tohoto typu na světě a je považován za technickou pamětihodnost Skotska. Ve Spojeném království je provozován ještě jeden lodní výtah - Andertonský lodní výtah. Ten pracuje na podobném principu dvou vyvážených nádrží, z nichž jedna stoupá vzhůru, zatímco druhá klesá.
Výtah nahradil systém 11 zdymadel, který umožňoval přepravu mezi kanály až do 30. let 20. století.
Stavba výtahu stála 17,5 miliónu liber, celý projekt oživení kanálů 84,5 miliónu liber.
Výtah byl slavnostně otevřen královnou Alžbětou II. 24. května 2002. Otevření se zpozdilo proti plánu o měsíc, protože skupina vandalů násilně otevřela a poškodila vodní vrata výtahu.
Kreativita nadevše!

17. února 2008 v 2:40 | šídlaks |  Kaše
kreativní reklamy na taškách
creative advertisements bag
creative advertisements bag pieter aspeh
creative advertisements bag
creative bag ykm
creative bag red panty červená tanga
creative bag fitness company
creative bag kreativní reklama taška kabelky
Zdroj:www.mirecekp.net

Časopis ABC

16. února 2008 v 9:53 | šídlaks |  Kaše
Tak nevim nevim co z toho se vyplnilo...
Zdroj:http://www.lucienne.cz

Novinka na našem trhu!KAKÁTOR

14. února 2008 v 13:01 | šídlaks |  Kaše
Už je konec zdržování a front na wc díky našemu přenosnému KAKÁTORU můžete srát kde se Vám zachce.Nezní to skvěle?Konec toaletního papíru a nádrž je vybavena na 10 litrů vody to stačí na 5 kakání,a navíc díky našemu skvělému designu od soudruhů z SSSR po Vás ženy jen poletí!Dodáváme i v černé barvě na večírky a do společnosti,v bílé barvě základní model a v barvě maskáčové pro trampy a dobrodruhy..Objednávky pište do komentářů...

AJVA POZVÁNKA NA AJVA VÍKEND

14. února 2008 v 10:32 | šídlaks |  Kde nejspíš budem
Není co dodat...Kdyby chtěl někdo více info tak:www.ajvacentrum.cz

Funny pictures

14. února 2008 v 10:18 | šídlaks |  Kaše

ZDroj:http://break.czechstreet.cz