Pozor na hovna!

20. ledna 2008 v 11:16 | Šídlaks |  Kaše
Zrovna né moc lichotivá ukázka, toho čeho jsou dneska lidi ještě schopný. Rozhodně u toho nevečeřte.
Nechci nikoho pohoršovat, proto pokud je Vám téma lejno jakkoliv odpudivé, neklikejte dále !
Pohoda, máte po "šichtě" a valíte to domu. Otevřete vchodové dveře a přaští Vás přes nos smrad a skoro vkročíte do psího lejna. Toť úroveň, která Vás bohužel může taky potkat na chodbách panelákových bytů první kategorie. Hřebíčkem je vylepená cedule nad lejnem: "POZOR! NEŠLÁPNĚTE DO LEJNA!ČEKÁME, AŽ TO PSÍ MAJITEL UKLIDÍ"

Fuj!

Připomnělo mě to, podobnou příhodu u nás na kolejích. Do jednoho ze dvou výtahů,které máme na našem bloku, se nějaký studentík vykálel. Nejhroznější na tom byl fakt, že si tohle vůbec může v dnešní době dovolit. Jenže já odjížděl ve čtvrtek, kdy jsem právě do onoho inkriminovaného výtahu skoro vstoupil, a když jsem se v pondělí vracel, lejno vesele ve výtahu jezdilo dále. Chudák paní uklízečka!

VŠE o tom taky ví své!

Na Vysoké škole ekonomické, to odnesli nejvíce. Řadil tam úchylný člověk na pánských toaletách. Svoji spoušť podepisoval jako L.H. [Lord Hoven]. Exkrementy zanechával po celém prostoru kabinky. Když zavřeli záchody,aby mu znemožnili jeho další úchylné výtvory, pomočoval pohovky na chodbách. Správce budovy školy napsal studentům dopis, cituji výňatek: Lord Hoven si pravděpodobně nosí lejna s sebou v nějakých pytlicích,neboť velikost znečištění není na jednu velkou potřebu dospělého člověka(To by musel být aspoň kůň)
Samozřejmě nebyl nikdy dopaden, a kdyby ho chytli, hrozila by mu pokuta…hmmm, kde to dneska jsme !!
Zdroj:http://noza.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama