Leden 2008

Hey klip - přes 19 milionů zobrazení

21. ledna 2008 v 11:11 | Šídlaks |  Kaše
Skoro si až člověk říká, co je na tomhle klipu až tak zvláštního, aby dosáhl takového počtu zobrazení. Ale něco na něm určitě bude. Rozhodně je natočený dobře a dobře se na něj kouká. Ostatně posuďte sami.Písnička Pixies-Hey

Pozor na hovna!

20. ledna 2008 v 11:16 | Šídlaks |  Kaše
Zrovna né moc lichotivá ukázka, toho čeho jsou dneska lidi ještě schopný. Rozhodně u toho nevečeřte.
Nechci nikoho pohoršovat, proto pokud je Vám téma lejno jakkoliv odpudivé, neklikejte dále !
Pohoda, máte po "šichtě" a valíte to domu. Otevřete vchodové dveře a přaští Vás přes nos smrad a skoro vkročíte do psího lejna. Toť úroveň, která Vás bohužel může taky potkat na chodbách panelákových bytů první kategorie. Hřebíčkem je vylepená cedule nad lejnem: "POZOR! NEŠLÁPNĚTE DO LEJNA!ČEKÁME, AŽ TO PSÍ MAJITEL UKLIDÍ"

Fuj!

Připomnělo mě to, podobnou příhodu u nás na kolejích. Do jednoho ze dvou výtahů,které máme na našem bloku, se nějaký studentík vykálel. Nejhroznější na tom byl fakt, že si tohle vůbec může v dnešní době dovolit. Jenže já odjížděl ve čtvrtek, kdy jsem právě do onoho inkriminovaného výtahu skoro vstoupil, a když jsem se v pondělí vracel, lejno vesele ve výtahu jezdilo dále. Chudák paní uklízečka!

VŠE o tom taky ví své!

Na Vysoké škole ekonomické, to odnesli nejvíce. Řadil tam úchylný člověk na pánských toaletách. Svoji spoušť podepisoval jako L.H. [Lord Hoven]. Exkrementy zanechával po celém prostoru kabinky. Když zavřeli záchody,aby mu znemožnili jeho další úchylné výtvory, pomočoval pohovky na chodbách. Správce budovy školy napsal studentům dopis, cituji výňatek: Lord Hoven si pravděpodobně nosí lejna s sebou v nějakých pytlicích,neboť velikost znečištění není na jednu velkou potřebu dospělého člověka(To by musel být aspoň kůň)
Samozřejmě nebyl nikdy dopaden, a kdyby ho chytli, hrozila by mu pokuta…hmmm, kde to dneska jsme !!
Zdroj:http://noza.cz

Svatba Jiřího Káry

19. ledna 2008 v 13:51 | Šídlaks |  Kaše
Dámy a pánové,
Dovolte mi Vás seznámit s panem Jiřím Károu. Panem svatebčanem, který si asi zřejmě s ničím moc hlavu neláme. A samozřejmě uctivá poklona paní nevěstě, šťastné manželství a kopu hezkých dětí...;)V první části Pan Jirka oznamuje manželce že ztratil snubní prstýnek a ta mu řekne že je trapnej a Jirka začne řvát že je prostě v pí.i!no mordor hadr!tohle to je opravdu MORDOR!
Upozornění: Následující video obsahuje otřesné výrazy a rozhodně není vhodné pro lidi <18 a pak pro ty, co ještě mají nějaké ideály...
část 1/4

část 2/4

část 3/4
část 4/4
Nepodařilo se mi zjistit co je Jirka Kára zač...Někde píšou že bezdomovec jinde že dělal se svojí partou v dolech...Obrázek si o něm můžete udělat sami...

Fotky z Francouzkého nukleárního testu.

18. ledna 2008 v 11:02 | Šídlaks |  Kaše
Fotky z francouzského nuklerního testu, který proběhl 3. července 1970 ve francouzské polynésii pod kódovým označením Licorne.
Zdroj:http://blog.czechstreet.cz

Antifa demo: sestřih událostí 10.11.07 v Praze

17. ledna 2008 v 11:46 | Šídlaks |  Kde jsme neb(l)yli
Sestřih z antifašistické blokády, která proběhla 10.11. 2007 proti pochodu neonacistů Židovským městem v Praze v den výročí "Křišťálové noci".

Bída je globální problém!Nebuďte lhostejní!

16. ledna 2008 v 9:27 | Šídlaks |  Kaše
Měli bychom se zamyslet nad globálními problémy..Tato fotka je z Madridu a dokazuje, ze bída je dnes všude. Je bolestné vidět tuto ubohou zenu, jak jde ve svých roztrhaných hadrech s plastikovým pytlíkem v rukách po ulici velkoměsta.

People in Order by Lenka Clayton and James Price

15. ledna 2008 v 12:10 | Šídlaks |  Kaše
Ve 3 minutách se setkáte se 100 různými lidmi kteří jsou uspořádáni za sebou podle věku počínajíc jednoročním a konče sto ročním...Jednoduchý nápad, jednoduché zpracování, vůbec ne jednoduché poselství. Zachycení lidského stárnutí ve třech minutách...

Prodigy-hot ride

14. ledna 2008 v 12:57 | Šídlaks |  Kaše
Prodigy...Nemusím snad představovat....Čekal jsem hodně ale tohleto je opravdu moc...Klip od Prodigy předčil všechna má očekávání a změnil zcela můj pohled na tuto kapelu.....No však se podívejte sami co vznikne když spojíte muziku Prodigy s bandou malých zfetovaných dětí z Číny které si myslí že město je jejich...

PODOMÁCKU VYRÁBĚNÉ ZBRANĚ

13. ledna 2008 v 10:41 | Šídlaks |  Co nás překvapilo
Pušku z trubky opatřenou tlumičem z plechovky, jateční pistole ve tvaru kulometu, minirevolvery, nebo důmyslný střílející opasky a hole si můžete do 20. ledna 2008 prohlédnout v Muzeu Policie. Nabízíme alespoň malou fotoochutnávku…
Skoro ze všech vystavených zbraní se tu střílelo. Nejčastěji si je lidé opatřovali na pytlačinu, ale většina exponátů pochází z kutilských dílen pánů, kteří si plnili své klukovské sny. Najdete tu legrační nápodoby oficiálních pistolí, ale nechybí ani primitivní střílky z kusu dřeva a rezavé trubky, proti kterým byla Rumcajsova bambitka hotové zbrojířské veledílo. Nechybí samozřejmě ani zbraně vyráběné ve vězení nebo opatřované ke kriminální činnosti. Většina jich ale byla nebezpečnější pro samotného střelce než pro jeho potencionální oběť.
Velmi slušný revolver byl zabaven při domácí prohlídce u pražského důchodce Vladimíra Štěpánka, známého pod přezdívkou Mrzák. Ten se nejvíc vyznamenal výrobou domácích třaskavin (mezi léty 1999 - 2003 jich nastražil sedmnáct), ale troufnul si i na složitější "zámečnickou práci". Zkoumáním bylo prokázáno, že bylo ze zbraně dříve stříleno.

Mezi podomácku vyrobenými zbraněmi se vyskytují pro jednoduchost zhotovení často i primitivní předovky - prakticky jen trubky na jednom konci uzavřené, využívající k vymetení střely výbušné směsi též domácí výroby. Namísto mechanické iniciace je zde využívána iniciace elektrická či tepelná.
Střílky, fungující uvolněním předem napnuté pružiny jednoduchým mechanickým zařízením, byly využívány např. při konstrukci pytláckých nástražných střelných zbraní. Jejich stavba umožňovala v některých případech odpálení náboje bez zásahu střelce - zařízení mohlo být zaktivováno např. důmyslným systémem natažených drátů, vlasců apod.

U kutilů se dařilo i napodobeninám. Na fotce vidíte nepříliš zdařilý pokus o vyrobení kopie pistole Maser C 96 v ráži 5.6 mm.


Amatérsky upravená pistole Walter Olympia se zaměřovacím dalekohledem a baterkou k osvětlení cíle. Hlavně je opatřena závitem k doplnění tlumiče hluku výstřelu.
Jednoranová pistole, upravená z malorážky, s přidaným tlumičem, k jehož konstrukci posloužila i plechovka od rajského protlaku.Na výstavu byly zařazeny i zbraně skryté i zákeřné. K nepěkně zákeřným patří Revolver typu Velodog (sic!), který byl od konce 19. století používán k ochraně cyklistů proti psům. Později i jako zbraň sebeobrany.


Tzv. apačský revolver, nazývaný tak v důsledku obliby u pařížského podsvětí . Poje apač zde označoval nejhorší zloděje a zabijáky. Byl vyráběn zhruba od roku 1869- je kombinací bezhlavňového revolveru systému Lefaucheux, boxeru a dýky.


Mezi skrytými zákeřnými zbraněmi jsou nejrozšířenější skupinou střílející tužky - často jsou konstruovány k použití akustických nábojek a plynových nábojů, je z nich však možno vystřelit i malorážkový náboj. Jedná se o zbraně jednoranové. Jejich poměrně jednoduchá stavba vedla i k mnoha amatérským pokusům o sestrojení, v takovém případě již převážně s úmyslem dopustit se trestného činu.


Zdařilý model tanku německé výroby Leopard 2. Věrný model originálu je vybaven dálkovým ovládáním, zajišťujícím pohyb všemi směry a též ostrou střelbu z instalovaného kanónku s ráží 5, 5 mm. Zabaven J. P. ze Svitav, který se v letech 1982-1987 věnoval svému ne zcela běžnému koníčku - sběru a úpravě zbraní. Kromě nich bylo u J. P. zajištěno i neoprávněně vyrobené a přechovávané zařízení na výrobu lihu.


Pás s osmihlavňovým střílejícím zařízením patří asi k nejlepším kouskům - čtyři hlavně jsou usměrněny nalevo, čtyři napravo. K aktivaci spoušťového mechanismu a k výstřelu ze všech osmi hlavní dochází zdvihnutím rukou nad hlavu. Balistickým zkoumáním byla zjištěna u střel průraznost totožná jako u malorážkové pistole, tedy dostačující ke způsobení těžkého zranění až smrti. Součástí opasku je i amatérsky vyrobená pistole a několik zásobníků. Výrobce K. P. spáchal v roce 1991 v Pardubicích sebevraždu zastřelením. Při ohledání těla zastřeleného muže byl střílící opasek nalezen u jeho těla. K sebevraždě došlo před pamětní deskou velitele parašutistické skupiny Silver A npor. Alfréda Bartoše, který byl v těchto místech zastřelen fašisty. Dalším šetřením bylo zjištěno, že K. P. byl za války s diverzní skupinou Silver A v kontaktu, za což byl však umístěn v koncentračním táboře. Jak daleko sahala jeho spolupráce je zatím nezodpovězenou otázkou. K. P. byl odborníkem na zbraně (i v koncentračním táboře měl díky tomu zvláštní výhody), čemuž odpovídá i vysoká řemeslná úroveň opasku.V muzeu naleznete i pohled do malé amatérské zbrojařské dílničky. Nechybí ani nezbytná káva a rohlík. Více o výstavě čtěte zde Zdroj: muzeum policie ČR

Vyndaváte se rádi?

9. ledna 2008 v 16:16 | šídlaks |  Kaše
Toto video je uchvacující..Prostě nemám slov!Originál nad originály...Chlap na tom videu se jmenuje Noah a každý den po dobu 6 let od 11 ledna roku 2000 do 31 července 2006 si sám každý den fotografoval obličej a pak to dal celé dohromady a přidal k tomu originální hudbu od Carly Comando!Nemám slov to prostě musíte vidět sami slovy se to nedá popsat.....

O důvod víc proč být taxikářem...:-)

8. ledna 2008 v 19:12 | šídlaks |  Kaše
Tak tohle vše můžete vidět v taxíkách.

Reklamní kampaň MTV proti alkoholu za volantem. Video s vybranými záběry podnapilých lidí v taxíku...Je to opravdu prdel!

Ne 23 ale 13 zajímavostí o marihuaně

8. ledna 2008 v 0:48 | šídlaks |  Kaše
1.Canabis a konopí jsou totéž. Marihuana je mexický název pro konopí

2.Konopí bylo poprvé pěstováno v Číně 4000 let před Kristem

3.Originální zápis americké Deklarace nezávislosti byl sepsán na papíře vyrobeném z konopí

4.Z jednoho akru konopí se dá získat stejné množství papíru, jaké bychom získali ze stromů pěstovaných na pozemku o rozloze 4 akrů

5.Konopí je zdrojem vlákna, které se nachází uvnitř stonku rostliny a je vhodné k výrobě oblečení a provazů na splétání lan

6.Konopí je perfektní přírodní pokrm. Olej z něj vyrobený obsahuje nejvyšší procento více nenasycených mastných kyselin a nejnižší procento kyselin nasycených

7.Sterilizované konopí je často prodáváno jako ptačí zob

8.Balicí papírky, například Bambu, jsou vyráběny z konopí

9.Konopí je pěstováno po celém světě. Dnes se v Číně, Koreji, Itálii, Maďarsku, Francii a Rusku pěstuje konopí na výrobu vláken, papíru a dalších produktů

10.Konopí je klasifikováno jako lék u státní správy Potravin a léků. Jmenované jako narkotika, nemůže být lékaři předepisováno pacientům

11.Canabis může být použita v medicíně k léčbě nevolnosti, bolesti svalů a jejich křečí. Zmírňuje symptomy zeleného očního zákalu, roztroušené sklerózy, AIDS, migrény a dalších oslabujících obtíží

12. 35 států zažádalo o povolení využívání marihuany k lékařským účelům

13.Více než 400.000 Američanů každoročně zemře na choroby způsobené kouřením cigaret. Více než 150.000 Američanů zemře každý rok díky zneužívání alkoholu. Ale během ..:::10.000:::... let nikdo nezemřel na následky užívání marihuany


Pár fotek a videjko ze silvestra!Mordor Forever!

5. ledna 2008 v 14:32 | šídlaks |  Kaše
Náš pan řidič po ránu
Jirkovo těžké rána...Nyní už začíná rozeznávat předměty a jednoduché geometrické tvary
Tento muž pařil statečně celý večer!
No jo!Nezklamaly!Mordor pauwa jak sviň!
Vysmátý Gouďák nic mu nechybí...tyto stavy zpusobily rum a kytka co je za ním na zdi:-)
Bratr a sestra setkání po letech!
Občas byli problémy ale jirka je dokázal po svém vyřežit!
Od nového roku jsou v autě povinné modlící pomůcky...Do každého auta patří alespoň jeden kucipusk...
A tady je videjko jak to vsechno vypadalo...doporucuju tak minutku počkat...

gloom russian rock band

3. ledna 2008 v 20:47 | šídlaks |  Co nás překvapilo
Tak tohle videjko mě dostalo nejen svojí okázalou tvrdou krásou v bezprizorní realitě...Ruská rocková kapelka Gloom.Výborná melodie strašně chytlavá škoda jen že nerozumím všem slovům..a nakonci videjka si všimněte toho jak jeden z členů kapely vypije půl flašky vodky na ex...no jo Rusko jiný kraj jiný mrav..:-)
for example i translated first part for you...
but to english, i donno czhech =D

in my cranium cockroaches
bugs and fuses
as that the fuse has dropped out
downwards on clothes bugs have dispersedNová škoda na obzoru!

2. ledna 2008 v 13:59 | šídlaks |  Co nás překvapilo

Je to šok! V naprostém utajení se podařilo domácí automobilce Škoda vyvinout úplně nový model. Ovšem my na Automixu jsme opět "vokápáneknapřed" a přinášíme první informace.
Dostali jsme se k nim vlastně náhodou. Ale od začátku:
Novinky s názvem Škoda Sallieri vyvijeli na Sicílii pod vedením nám neznámého šéfdesignéra Fabia Bombardina Yakuzi. Ten se zaměřil především na bezpečí posádky a implementaci nových technologií.
Z větší části je obstarali čínští inženýři, když si údajně pro lepší otestování nových "technických fines" vyžádali od vedení automobilky hned několik konkurenčních modelů. Jak to všechno víme?

Naše štěstí při odhalení "neodhalitelného"

Jednoduše, při dovolené na Sicílii jsme s kolegou Cukrem omylem místo na toaletu, (mají to tam strašně špatně označené ) vlezli do kanceláře zmíněného designérského centra. Tady právě začínalo testování nového vozu určené pro představitele automobilky.
Protože jsme ovšem velcí profíci, ( ale to vy na Automixu víte nejlépe ) byla naše reakce rychlá a sebejistá, takže jsme jeden vůz také automaticky vyfasovali.
Technické finesy pod kapotou vlčáka z Boleslavi
Téměř šest metrů dlouhý model s váhou 2.007 kilogramů je osazen novým zážehovým tříválcem (!)1,3 TTSFSi o výkonu 123 kW (!), který je spojen s tříspojkovoudevítistupňovou automatickou převodovkou MafiTronic, jenž dokonce disponuje třemi rychlosti i pro zpětný chod.
Škodovka si nechala patentovat i speciální pohon FiveMotion, který dokáže rozdělovat hnací sílu agregátu mezi všechna čtyři kola i rezervu v kufru. Tak to klobouk dolů!
Na palubní desce je pak i speciální tlačítko "TANK", které však neslouží pro otevření nádrže, ale po aktivaci začne agregát pohánět pouze boční kola.
Mohutný vůz vynikající neotřelým retrodesignem se bude nabízet výhradně v černé barvě a černě podbarvenými okny s neprůstřelným sklem - zřejmě aby nemusel majitel připlácet za pojistku čelního skla.
Uvnitř vozu dominuje též černá a všechny použitelné materiály jsou naprosto omyvatelné. ( Technologie wap ) Sedadla jsou čalouněna krokodýlí kůží a pro dekoraci palubní desky slouží rybízové dřevo. Střecha je pak celá vyvedena ve zlaté koloraci s označením "Russia".

Úložné prostory? Vynikající!

V podlaze zavazadelníku se nachází trojice dobře maskovaných úložných schránek. První z nich nazvaná "Khontrabhand" je určena pro přepravu drobnějších předmětů, my jsme zde v průběhu našich testovacích jízd objevili jakési malé balíčky s bílým práškem (zřejmě vanilkový cukr). Na podrobné bádání nebyl prostor, protože balíčky si od nás brzy převzali (a to dosti nevybíravým způsobem ! ) nějací zaměstnanci místního cukrovaru v civilu.
Druhý, výrazně rozměrnější kastlík, nese názvem "Phakistan" a podle konstruktérů se sem vejdou až tři dospělé osoby. My jsme tento prostor vyzkoušeli jen ve dvou a mohu vám za oba říci, že to žádné velké pohodlí nebylo.
Tady by tuzemská automobilka ještě měla zapracovat, novináři ji totiž v testech nekompromisně vytknou každou chybičku, a tohle by byla zbytečná ztráta bodů.

Bezpečnost? Již na prvním místě!
Z bezpečnostních důvodů je volant k dispozici pro oba pasažéry vpředu. Jak konstruktéři avizovali, je to proto, kdyby se náhodou udělalo řidiči nevolno.
Navigace znázorňuje kromě klasických "point of interest" také bankovní ústavy s podrobnými plánky vnitřních prostor.
V příhraničních oblastech se pak na displeji okolo komunikací objevovaly symboly znázorňují ženské postavy s podivnými kódy (Eržika, vše - 100 Euro, Karmen, jen ruční práce - 50 Euro atd.) Co tohle znamená, jsme však úplně přesně nepochopili.

Novinky i u koncernu VW

Jak už jsem předeslal, je Škoda Sallieri nositelem řady nových technologií. Mimo jiné mezi ně patří systém Tempo Mat, tedy zařízení, které údajně naprosto mate policejní radary.
Dále je to zařízení ESP (Eliminátor Silniční Policie), jehož hlavním komponentem jsou jakési 9 mm široké průduchy na předním i zadním nárazníku.
Program ABS (Anti Bomb System) by měl vždy před nastartováním vozu samočinně kontrolovat podvozek vozu.
Lůžková úprava interiéru VSC (Vrže Saje Cucá) by měla být dle prospektu určena pro podnikatelky bez živnostenského listu.
A poslední novinkou je systém FCR (Fantomas Change Registrate), který umožní měnit za jízdy registrační značku až do čtyř evropských formátů.

Přijde už brzy!

Škoda Sallieri přijde na trh už tomto v roce 2008, a to hned v několika specifikacích.
Základní úroveň Passak má vnitřní lůžkovou úpravu a je zřejmě určena pro ty, jenž mají rádi hygienu, protože zahrnuje i sprchu.
Druhá úroveň Boss se honosí velmi komfortní výbavou a kromě předních sedadel je vzadu již jen jediné křeslo.
Třetí úroveň Attack je vybavena přední i zadním rámem, přenosnou rozbrušovačkou, speciálními hlavovými maskami a trezorovým dešifrovacím zařízením.
Nejdražší model "Krejcir" je vybaven speciální tiskárnou pasů i jiných dokladů a také již zmíněnou schránkou "Phakistan". Výrobce též uvažuje o limitované edici "Prochazka", která by však měla stát více než 500 milionu korun.

Pro objednávky JEN s výpisem TR

Zajímavostí je, že při objednávání novinky se musí potenciální zákazník prokázat výpisem z rejstříku trestů, kde musí být alespoň tři záznamy. Při vyšším počtu záznamů pak dostává zákazník i speciální bonusy.
Škoda Sallieri se nám jeví především pro východoevropské podnikatele jako ideální nabídka a jak jsme si malým průzkumem ověřili, je i v České republice řada těch, jež námi nastíněná novinka velmi oslovila.