Leden 2008

Praha Modřany, ul. Platónova.

31. ledna 2008 v 21:07 | šídlaks |  Kaše
TAk z tohohle seru tento Grafitt se nachází v Praze v Modřanech v Platónově ulici a vypadá úplně hustě prostě lepší jsem neviděl...Klobouk dolů!

Jo a abych nezapoměl ten týpek co to maluje se tím asi živí nabízí malování interiérů atd...TAdy máte jeho stránky! http://www.chemis.wz.cz/


Představa roku 2000 očima lidí roku 1957

31. ledna 2008 v 16:45 | šídlák |  Kaše
Představa roku 2000 očima lidí roku 1957 (Československý filmový týdeník) jinak bych řekl že tohle asi komentář nepotřebuje:-)
A tady bonus:Sovětský univerzální samočinný číslicový počítač :) URAL 2 novinka z roku 1963

Pro toho co ho holky nechtějí!:-)

30. ledna 2008 v 18:39 | šídlák |  Kaše

Institutionalized-Suicidal Tendencies

Tak tady máš Orgi tu tvojí nejoblíbenější!

Deset mýtů o jaderné energii

30. ledna 2008 v 18:31 | šídlák |  Kaše

«Je to nebezpečné, neekonomické a příliš drahé» - přesvědčují nás «zelení». Ve stejnou dobu vláda Velké Británie dává poprvé od roku 1995 «zelenou» stavbě nových atomových elektráren v zemi. Oponenti obviňují «zelené» z toho, že nechtějí vidět svět, který neprožívá nedostatek energie a který má stabilní klima. Seznamte se s 10 mýty o atomové energii, kterými obvykle úspěšně «zelení» argumentují.

Jaderný reaktor je zařízení, ve kterém probíhá řetězová jaderná reakce, kterou lze kontrolovat a udržovat ve stabilním běhu (na rozdíl od jaderné exploze).
foto B. Igod Jaderný reaktor je zařízení, ve kterém probíhá řetězová jaderná reakce, kterou lze kontrolovat a udržovat ve stabilním běhu (na rozdíl od jaderné exploze).
Je to nebezpečné, neekonomické a příliš drahé - přesvědčují nás zelení. Ve stejnou dobu vláda Velké Británie dává poprvé od roku 1995 "zelenou" stavbě nových atomových elektráren v zemi. Oponenti obviňují "zelené" z toho, že nechtějí vidět svět, který neprožívá nedostatek energie a který má stabilní klima. Seznamte se s 10 mýty o atomové energii, kterými obvykle úspěšně "zelení" argumentují.
Zásoby uranu budou brzy vyčerpány. Orientační termín podle verze "zelených" je od 50 do 12 let. Podle předpovědi vědců-geologů zásoby uranu budou stačit na období řádově desetkrát delší - asi na 500 let.
Atomové reaktory zvyšují skleníkový efekt. Provozem reaktorů se skutečně zvyšuje exhalace plynů, které vyvolávají skleníkový efekt. Ale ke stejnému jevu dochází dokonce i při provozu větrných turbín.
Atomová energie je příliš drahá. Ve skutečnosti vysoká není cena atomového paliva, ale stavba atomových modulů. Podíl atomového paliva je pouhých 10% celkové hodnoty. Ale copak v případě větrných, slunečních a vodních elektráren není situace stejná?
Reaktory produkují příliš mnoho odpadu. Podle odhadu specialistů bude do roku 2040 celkový objem odpadů z atomových elektráren ve Velké Británii představovat 2000 metrů krychlových, čili 13 x 13 x 13 m, což je srovnatelné s velikostí fundamentu nevelké větrné elektrárny.
Vývoz energie z AE je velmi drahý. Tato kapitola nákladů bude započítaná spotřebitelům do ceny elektrické energie. Kromě toho, vláda Velké Británie vyčlení pro tyto účely celkem 1 miliardu liber ročně.
Stavba reaktorů je dlouhodobý proces. Z úst "zelených", kteří tvoří přímou překážku stavbě nových reaktorů, zní tento argument, mírně řečeno, nepřesvědčivě. Kanadská komise AECL od roku 1991 uvedla do činnosti šest atomových reaktorů. Nejdelší doba, potřebná na stavbu, představovala 6,5 roku.
V zóně působení reaktorů se zvýšil počet onemocnění leukémií. Podle statistiky není počet onemocnění leukémií v okolí atomových reaktorů vyšší než stejný počet v okolí ekologicky čistých provozů. Upřímně, protiargument působí dost nepřesvědčivě tím spíše, že není uveden původ statistiky.
Reaktory vedou k rozšíření atomových zbraní. Lehká narážka na to, že si personál atomových elektráren nenápadně přivydělává prodejem obohaceného uranu nebo plutonia a obecně tak přispívá k rozvoji světového terorismu.
Energie větru a vln je ekologičtější. Tak si představte 7 000 větrných turbín na kontinentálním šelfu Severního moře, plus vyspělou infrastrukturu kolem - myslíte si, že se to nijak neodrazí na ekologii tohoto regionu? A co se týká vlnové energetiky, tak tento způsob generování elektrické energie je zatím v nejranějším stádiu svého rozvoje.
Reaktory jsou jedním z cílů teroristů. Slibují, že nové reaktory ve Velké Británii budou disponovat vysokým stupněm ochrany proti útoku zvnějšku. Kromě toho, větší část procesu bude řízena počítačem, a teroristé, jak víme, dávají přednost podstaně větším a méně chráněným objektům s velkou koncentrací lidí.
Zdroj:http://ideje.cz

I remember!Don't skateboarding and do you donť your homework

30. ledna 2008 v 5:22 | šídlák |  Kaše
Hardcore devadesatých let!Vzpomínate jak jsme jako malý jezdily na rybičkách?:-)

Příznivci marihuany se snad dočkají mírnějších trestů

30. ledna 2008 v 5:06 | šídlák |  Kaše
Praha - Lidé, kteří si občas dopřejí malého množství konopí pro vlastní potřebu, milovníci omamných hub a kuřáci marihuany kvůli pozitivním léčivým účinkům budou konečně podstatně odlišeni od profesionálních distributorů tvrdých drog. Autoři nové úpravy trestního zákoníku už na změnách usilovně pracují.
konopi
Pro lidi užívající nebo pěstující omamné látky ve větším než malém množství a pro vlastní potřebu navrhují výrazně nižší tresty. Někteří dokonce uvažují o úplné beztrestnosti milovníků marihuany, kteří u sebe mají jen malé než menší množství této látky.

Podle autorů návrhu má vzniknout úplně nový trestný čin, a to nedovolené pěstování rostlin obsahujících omamnou nebo psychotropní látku. Zákon na ně bude nahlížet jinak než na výrobce tvrdých a mnohem nebezpečnějších drog. Za držení konopí, houbiček a dalších psychotropních látek pro vlastní potřebu tak dostanou nejvýše jeden rok, za pěstování marihuany v množstvím větším než malém dokonce jen šest měsíců.

Doteď se všichni výrobci drog, ať už profesionální výrobce tvrdého heroinu či student s pár rostlinkami za oknem, trestají stejně. Hrozí jim rok až pět let za mřížemi.

Zdroj info: novinky.cz
Zdroj foto: archiweb.cz

Emancipace zasraná!

29. ledna 2008 v 4:46 | šídlák |  Kaše
"Muzikál totalitního věku" je podtitul snímku KOUŘ, ve kterém vycházel Tomáš Vorel ze svého druhého pověstného školního filmu IING. (1985), jenž zde však doznal mnoha změn. Zůstala vlastně jen osa příběhu: mladý inženýr přichází na své první působiště se záměrem pracovat, což se však v bizarních poměrech éry posledních let totalitní křeče ukáže být šokujícím výstřelkem. Mirek svým neobvykle normálním postojem uvede do chodu běh "místních" dějin, a tak společenské zlo (zosobněné nekompetentními šéfy) je aktuálně svrženo spravedlivě rozhořčeným, probuzeným davem a jsou nastoleny nové pořádky, které však v mnohém začínají připomínat pořádky staré, obrácené naruby. Na scénáři spolupracoval s Tomášem Vorlem vedoucí jednoho z divadel Pražské pětky, Lumír Tuček z Recitační skupiny Vpřed. Snímek má poetiku typickou pro zmíněné společenství: prolínání vážného s nevážným, ironie s obdivem, reality s bizarností, skutečnosti s absurditou.Kdo by chtěl tento delikatesní film shlídnout nechť se mi ozve...Mohu zapůjčit!Ve filmu skvěle ztvárnily své hlavní role herci: Lucie Zedníčková, Eva Holubová, David Vávra, Jaroslav Dušek, Petr Čtvrtníček, Šimon Caban, Aleš Najbrt, Radomil Uhlíř, Jiří Fero Burda .Nezbývá mi nic jiného než Vám tento film doporučit všemi deseti protože Arnoštek je prostě boží!
Emancipace zasraná

Arnoštek je prostě boží!
Ale já tady nejsem sám!Já tady tak chlastám!

Pár perliček z telekomunikačního střediska O2

28. ledna 2008 v 5:19 | šídlák |  Kaše
Zákazník: Já seberu ten modem a omlátím vám ho o hlavu!
Operátor: Myslíte tím přímo mne?
Zákazník: Ne. Vy jste jedinej trochu ochotnej. Vás jenom švihnu kabelem.

Operátor: Pane, jestli na mě budete pořád takhle křičet, tak vás
upozorňuji, že to položím.
Zákazník: No to si zkuste! To pak teprve začnu řvát!!
Operátor: To je možné, ale už ne na mě.

Operátor: Kam je zapojený ten kabel?
Zákazník: Jak to myslíte?
Operátor: Když půjdete po tom kabelu, kam dojdete?
Zákazník: Asi k vám na ústřednu do Brna.

Operátor: Vy jste přímo zřizovatel té linky?
Zákazník(cca 80let): Jak to myslíte?
Operátor: Na koho je ta linka psaná.
Zákazník: Jako kdo tu je?
Operátor: Hmm, dejme tomu.
Zákazník: Já a můj pes.
Operátor: Ale já bych potřeboval jméno.
Zákazník: Ťapina.

Zákazník: Už mě tam všichni serete v tý vaší ou tů sebrance!
Operátor: Bavme se slušně, jsme přeci lidé.
Zákazník: To možná vy, ale já ne!!

Zákazník: Já mám modem Aethra.
Operátor: Tenhle typ modemu má na sobě tři kontrolky. Jak teď svítí?
Zákazník: Svítí obě dvě.

Operátor: Vypojte z počítače USB kabel od modemu a nechte tam jenom ten síťový.
Zákazník: Jo, tak už ho mám vypojenej. Co teď?
Operátor: Teď napište do té lišty nějakou adresu.
Zákazník: To nejde.
Operátor: Jak to myslíte?
Zákazník: Píšu a nic se neděje!
Operátor: Vidíte na klávesnici tlačítko Num Lock?
Zákazník: Jo, už ho vidim.
Operátor: Mačkejte ho co nejrychleji za sebou, bliká na klávesnici něco?
Zákazník: Nic nebliká.
Operátor: Tak zapojte klávesnici zpátky do počítače.

Zákazník: Já jsem technik, na mě můžete mluvit odborně.
Operátor: Rozumím. Chce to po vás autorizaci pop trojky, nebo esemtépéčka?
Zákazník: Ehm…, cože?

Zákazník: K vám se dovolat, to je umění! Prosim vás, vy tam jste sám?
Operátor: Někdy mám ten pocit.

Zákazník: Já vám to hlásil už přede dvěma hodinama a nikdo se neozval! Chci to zrušit!
Operátor: Pane Nováku, nebudeme to dramatizovat…

Zákazník: U telefonu pan Koláček! A nebude to tak sladký hovor jak si myslíte!

Zákazník: Já jsem výslovně říkal, ať mi sem neposílají toho technika co tu byl minule!
Jdu ke dveřím, vodevřu a co myslíte?
No byl to von!

Zákazník: Já bych křičel, já bych brečel, ale ani na jedno už nemám sílu. Už jenom volám.

Zákazník: Helejte se! To už jste asi pátej s kym mluvim! Já už to celý znova opakovat nebudu! To si tam pořešte!
Operátor: Mohl byste mi to zopakovat?

Operátor: Do jména zadejte O2.
Zákazník: Ó mám dát malé nebo velké?
Operátor: Dejte velké, my jsme velká společnost.

Zákazník: Pošlete sem konečně někoho, kdo tomu rozumí, jinak na to pustím manželku a to teprve budete koukat!

Operátor: Co se týká toho připojení, vy jste už ve vlastnostech?
Zákazník: Co se týká toho připojení, tak jsem už tejden v řiti!

Zákazník: Já bych rád věděl, proč se mi nezobrazuje číslo volaného.
Operátor: Velice se omlouvám, ale tohle řeší kolegové z hlasových služeb.
Zákazník: A kde jsem teď?
Operátor: Na technické podpoře internetového připojení.
Zákazník: Výborně! Já si objednával O2TV a rád bych věděl kdy to bude.
Operátor: Velice se omlouvám, ale tohle řeší kolegové z obchodního oddělení…
Zákazník: Tak to bych rád věděl, proč mi v Mozille nefunguje aktualizace.
Operátor: Je mi líto, ale tohle já neřeším, protože….
Zákazník: Ježíši! Vaší práci bych chtěl mít!

Zákazník: To v Americe, tam by to bylo hned!! Ale vy jste pořád v Čechách!
Operátor: Pane, vy jste ale momentálně také v Čechách.

Zákazník: Já jsem technik!
Operátor: Já vím. Takových techniků sem hodně volá…

Zákazník: Chci okamžitě mluvit s nejvyšším vedením!! To vedení, to je Praha?
Operátor: Obávám se, že Madrid.

Zákazník: Včera zase vypadla Prima!
Operátor: A už to funguje?
Zákazník: Teď jo, ale já neviděl poslední díl Letiště! Nevim co se stalo!
Operátor: No ona dala nakonec přednost tomu pilotovi…

Operátor: Máte tam ten kurzor?
Zákazník: Já nevím. To mělo být v tom instalačním balíčku?

Tak takhle se žije v Brně na kolejích!

27. ledna 2008 v 16:49 | šídlák |  Kaše
Tak tohle Vám musím ukázat!Tyhle fotky fotil kamarád na koleji v Brně...Já vůl že jsem se neučil!Teď jsem tam mohl taky být!A zažívat takovýhle brutály!

Tak takhle se dělají ankety v novinách!

26. ledna 2008 v 16:50 | Šídlaks |  Kaše
Tak už jsem konečně přišel na to jak se dělají ankety v novinách.V jednich nejmenovaných(MF DNES)novinách přišli na to jak si asi ušetřit čas,zůstat v klidu v kanceláři a dělat ankety v teple..
Kouzelné. V MFDnes, odkud tato perla pochází, tedy
(a) vymýšlejí do ankety neexistující lidi
(b) udělali chybu a dali jinou fotografii (jen ten věk, 28 let je tam trochu záhada)
(c) dokázali najít kompletního dvojníka Marcela Augustína
4.12.2007 se muž na obrázku jmenoval Marcel Augustín a byl řezník. A 19.12.2007 už to je Milan Beneš, pracovník helpdesku. Jediné co zůstalo zachováno je věk. Všimněte si, že to foto je sice pokaždé stejné, ale prozměnu pokaždé jnak oříznuté.
Zdroj:pooh.cz

Pecka!Mick Jagger z rolling stones si to dává!

25. ledna 2008 v 19:23
Mick Jagger zpívá reggae s Peterem Toshem.Všimněte si Mickovo rudých očí:-)Nevěřil jsem rocker a zpívá reggae

Jaký by to asi bylo kdyby nebyly číslovky:-)

25. ledna 2008 v 19:17 | Šídlaks |  Kaše
Zajímavé video:-)Fakt kaše jen si to představte kdybyste v hospodě říkaly místo:dám si dvě piva,dám si pivo,pivo..

Jak se správně chovat k miminku!

24. ledna 2008 v 20:51 | Šídlaks |  Kaše

Zdroj:Rozlobennimuzi.com

EMO

24. ledna 2008 v 6:49 | Šídlaks |  Kaše
Je ti 13-18 let a máš pocit že jsi sám?Že ti nikdo nerozumí?Masturbuješ u plakátu Tokio Hotel?Máš pocit že je do tebe zpěvák z Tokio Hotel zamilovaný ale víš to jen ty?Řežeš se do rukou a pláčeš?Vypadáš jako dole na obrázku?GRATULUJI JSI OPRAVDU SPRÁVNÝ EMO!

Program na AJVU!

23. ledna 2008 v 16:45 | Šídlaks |  Kde nejspíš budem
Tak tady máte program na AJVU!

Jan Kučera - Další oběť neonacistů

22. ledna 2008 v 17:19 | Šídlaks |  CO nás nepotěšilo
Jan Kučera - Další oběť neonacistů
V sobotu 19. ledna se v Plzni sešla tisícovka lidí, aby vzpomenula oběti nacistického teroru před 66 lety, kdy byli plzeňští Židé odvlečeni do koncentračních táborů. Nikdo z přítomných však netušil, že během tohoto pietního setkání bojuje v nemocnici o život další oběť neonacistického násilí.

V Příbrami, v ulici Čs. armády, 18. ledna asi hodinu před půlnocí bodl 20letý neonacista Jiří Fous do oblasti třísel a zad o dva roky mladšího Jana Kučeru. Útoku předcházely provokace a hajlování ze strany skupiny místních mladých neonacistů, k níž Jiří Fous náležel. Honzovi kamarádi se snažili zastavit krvácení ze stehenní tepny a čekali na příjezd sanitky. Teprve pak se ukázalo, že má bodné zranění i na zádech. Honza silně krvácel a po chvíli upadl do bezvědomí. Po poskytnutí přednemocniční neodkladné péče jej záchranka převezla na anesteziologicko-resuscitační oddělení příbramské nemocnice, kde v neděli ráno svému zranění podlehl.

Celá tragédie má navíc další rozměr. Útočník Jiří Fous je totiž podle našich informací aktivní neonacista i přes to, že je částečně romského původu.

Jan Kučera byl antifašistický skinhead z Příbrami, který se svými postoji nijak netajil. Ve svém profilu na Internetu o osobě napsal: "Jsem úplně normální kluk a hlásím se k SHARP skinheads. Je mi jedno, s kym se kamarádim. Nedělam rozdíly mezi lidma podle toho, co poslouchaj, jak se oblíkaj nebo podle barvy kůže. Dělim lidi podle toho, jak se chovaj. Kdokoliv mi můžete napsat. Ale nenávidim nacisty, buržoazii, komunisty a podobný zmrdy!!! Antifascista oi!"

Za svými postoji si stál až dokonce. Navždy zůstane v srdcích své rodiny, přátel a všech antifašisticky smýšlejících lidí. Čest jeho památce!

Držky,držky,držtičky

22. ledna 2008 v 13:36 | Šídlaks |  Kaše
1. nejlepší grimasy
2. nejlepší grimasy 3. nejlepší grimasy 4. nejlepší grimasy 5. nejlepší grimasy 6. nejlepší grimasy 7. nejlepší grimasy 8. nejlepší grimasy 9. nejlepší grimasy 10. nejlepší grimasy 11. nejlepší grimasy 12. nejlepší grimasy 13. nejlepší grimasy 14. nejlepší grimasy 15. nejlepší grimasy 16. nejlepší grimasy 17. nejlepší grimasy 18. nejlepší grimasy 19. nejlepší grimasy 20. nejlepší grimasy 21. nejlepší grimasy 22. nejlepší grimasy 23. nejlepší grimasy 24. nejlepší grimasy 25. nejlepší grimasy 26. nejlepší grimasy 27. nejlepší grimasy 28. nejlepší grimasy 29. nejlepší grimasy 30. nejlepší grimasy 31. nejlepší grimasy 32. nejlepší grimasy 33. nejlepší grimasy 34. nejlepší grimasy 35. nejlepší grimasy 36. nejlepší grimasy 37. nejlepší grimasy 38. nejlepší grimasy 39. nejlepší grimasy 40. nejlepší grimasy 41. nejlepší grimasy 42. nejlepší grimasy 43. nejlepší grimasy 44. nejlepší grimasy 45. nejlepší grimasy 46. nejlepší grimasy 47. nejlepší grimasy 48. nejlepší grimasy 49. nejlepší grimasy 50. nejlepší grimasy 51. nejlepší grimasy 52. nejlepší grimasy 53. nejlepší grimasy 54. nejlepší grimasy 55. nejlepší grimasy 56. nejlepší grimasy 57. nejlepší grimasy 58. nejlepší grimasy 59. nejlepší grimasy 60. nejlepší grimasy
Zdroj:http://blog.czechstreet.cz

NEhulte za volantem!Příhoda týpka z Rudolfova!

21. ledna 2008 v 16:26 | Šídlaks |  Kaše
Málem jsem si smíchy nasral do tenisek!Fakt nářez!chlapík vypráví jak se jeho kamarádovi stal incident s policií když byl zhulenej!Možná že toho chlapíka od vidění znáte,teda vy co ste z Budějc:-)

Eva a Vašek - Drum'n'bass party

21. ledna 2008 v 12:01 | Šídlaks |  Kaše
Videl sem koně blejt,krávu lyžovat,hada chcát ale tohle je trošku moc! eva s vaškem rozjíždí jejich party! dobrej blázinec!

Naše (J)Elita národa!

21. ledna 2008 v 11:32 | Šídlaks |  Kaše
Rozhovor s dvěma neonacisty v Plzni při příležitosti jejich pochodu!Spíš pro zasmání protože tohle snad ani nemůže bejt pravda!