Stop neonacistickým pochodům!

2. listopadu 2007 v 17:56 |  Kde nejspíš budem
10. listopadu 2007, na 69. výročí Křišťálové noci, chtějí čeští neonacisté pochodovat bývalým pražským židovským městem a "protestovat proti české účasti ve válce v Iráku". Pravý důvod této akce je však obecně známý. Chtějí veřejně demonstrovat sílu hnutí vyrůstajícího z ideologie založené na útlaku a nenávisti.
Postavme se společně neonacistům a ukažme, že nám není lhostejné dění v našem okolí.
Sraz na blokádu neonacistického pochodu: sobota 10.11.2007 ve 14:30 na Náměstí Republiky v Praze.Takže to znamená že odjezd je v 10,35 ze sobíku z nádraží a příjezd do práglu je 12,40.Více info
o tom jak se chovat rady atd na webu:http://blokada.antifa.cz/
Zastavme je dokud je čas nebo chcete aby se historie opakovala?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Křestanský Dizident Křestanský Dizident | E-mail | 8. listopadu 2008 v 10:23 | Reagovat

Mýlíte se.

Pokud se tato země má nazývat zemí demokratickou tak by měl mýt svobodu každý.Samozdřejmě že nacizmus jako takový je ideologicky dost nebezpečný zejména tím že otevírá okno nemcům,sudetákům a takovým.I když s váma souhlasím že určitá část tech demonstrantů v Praze nestála za nic přeci jenom tam šli na starnu nacionalistů protestovat i slušný lidi.Já osobně jsem tam bojoval na straně nacionalistů.

Ve skutečnosti to bylo proti válce v Iráku a víte jakou to má souvislost se židy? Má to souvislost že v Bílém Domě tech židů je strašne moc a ty války ve světě jak na blýzkém východě tak kdekoli jinde dělají židé a židumilové.

Také chápu mohli jsme si zvolit jiné datum.Mám pocit že už lidi se po tom halo dívají oběktivnějc.Furt se lidem vnucuje klamný obraz že ty ozančení za pravicový rxtrémisty vlastenci,náckové všechno co je pro bílý  že je to špatný a židé jsou ti dobří.Tento obraz je tak průhledný že každý normálně uvažující člověk musí vidět že ty židé a vládnoucí asi tak čistý nebudou a pravdu asi také neříkají.Jsem rád že ač jsme dopadli jako studenti v roce 1989 tak náký odkaz v lidech zůstal.Na naší straně tam bojovalo i dost křestanů.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama