Listopad 2007

Oldies but goldies!

15. listopadu 2007 v 12:01 Kaše
Tahle píseň je nejlepší píseň všech dob!Mládek si to dává asi tak před 50 lety.

A na naší scéně se vynořily dvě nové tváře pop music.....Ivo Pešák a Upír Krejčí kteří se nazývají
DYZA BOYS p.s:seru z jejich tanečních kreací...Jestli plánujou nějakej koncert tak jedu a berou sebou kopici shitu a fajfku takovou prdel si nenechám ujít...a to nejlepší nakonec v klipu účinkují moji bývalý spolužáci Radek Baklalář a Martin Gálik dělají tam elektrik bugí:-)))

Nemravný důchodce.

15. listopadu 2007 v 11:35 | šídlaks |  Kaše
Tato básnička mě velice zaujala tak sem sse s Vámi o ní chtěl rozdělit...
Pokud jste se někdy ocitli na delší dobu v lázních, zcela jistě jste si všimli zakuklených i nic neskrývajících nemravů, kteří přijíždějí na léčebné procedury s předsevzetím, že uloví nějaký vhodný objekt ženského pohlaví. Takový lov může někdy dopadnout zcela nečekaně ...
Mravný konec nemravného důchodce
Důchodce nemravný
moc rád by hřešil,
proto se do lázní
velice těšil.
Do Varů dorazil
prachat a movit
a hned jak vybalil,
vydal se lovit.
U Puppu dívenku
popatřil státi,
silně ji zatoužil
intimně znáti.
Zatáhl panděro,
polk mlsnou slinu,
pak děvu pohlednou
vybídl k činu.
Něžně ji oslovil,
ve tváři rudý:
"Nestyď se, děvenko,
projev svý pudy!"
Děva se usmála,
špitla jen: "Mohu?"
a pak mu zlomila
dřevěnou nohu.
Zdroj:http://yfca.bloguje.cz/

Vypsaná fixa!totál oldskůl

15. listopadu 2007 v 9:58 Kaše
TAk tady máte klip od Vypsaný fixy na píseň Nina...je to totalně nizkorozpočtovej klip...ale mě se líbí...nevim jestli tam ůčinkujou sami klucí z vypsaný fiksky ale to uz je fuk..

Postrachové dopravy,život v roce 2000,americký brouk!

14. listopadu 2007 v 12:19 Kaše
Fejeton československého filmového týdeníku z roku 1957
A řek bych že to platí dodnes:-)A taky jsem se dozvěděl že Mandelinka je vysazená americkými imperialisty aby zničil vyspělé hospodářství československé socialistické republiky...

Výkup nalezeného mobilu za 60 Kč.

13. listopadu 2007 v 11:57 Kaše
NYní Vám Vážení a milý představuji Standu Berkyho...Jeho povolání je bezdomovec a pochází z rumburku:-)tady máte videjko jak šel prodat nalezenej telefon:-))a ty kurvy mu daj jen 30kč ....
A tady je pokračování to už tancuje u kazetáku na youtube je psano ze prý kazeták pochází z peněz z prodaného telefonu...Jak málo stačí k lidské radosti!Standa Rulezz

Techno babička:-)

12. listopadu 2007 v 12:26 Kaše
Brouzdam,brouzdam a hle co jsem vybrouzdal!Z tadytoho fakt nechápu....asi nějaký drogy...

ROzdíl mezi mužem a ženou!

12. listopadu 2007 v 12:01 | šídláks |  Kaše
SEXUÁLNÍ ROZDÍLY
Jaký je rozdíl mezi přítelkyní a manželkou?
Asi 30 kg.

Jaký je rozdíl mezi přítelem a manželem?
Asi 30 minut.

Co to znamená, když muž mluví sprostě na ženu?
Sexuální obtěžování.

Co to znamená, když žena mluví sprostě na muže?
46,-Kč za minutu.

Proč pravěký muž táhl ženu za vlasy?
Kdyby ji táhl za nohy, měl by ruce od bahna.

Jak se říká tomu, když je žena paralyzována od pasu dolů?
Manželství.

Co je špatně, když žena vyběhne z kuchyně a nadává?
Délka řetězu.

Jaký je rozdíl mezi ženou a baterií?
Baterie má pozitivní stranu.

Jaká je nejkratší cesta k mužovu srdci?
Přímo přes hrudník ostrým nožem.

Proč ženy předstírají orgasmus?
a) Protože muži předstírají předehru.
b) Protože si myslí, že na tom mužům záleží.

Jaký je rozdíl mezi manželem a psem?
Pes má po roce pořád radost, když vás vidí.

Kolik žen je zapotřebí k výměně žárovky?
Žádná, budou sedět potmě a tlachat.

Jak se říká chytré blondýnce?
Zlatý retriever.

Jak vyjádříte, že zemřel manžel?
Sex je stejný, ale nemusím koukat na fotbal.

Jak vyjádříte, že manželka zemřela?
Sex je stejný, ale nádobí se hromadí.
Ženská je v posteli s nejlepším přítelem svého manžela. Po několika hodinách
milování oba leží a odpočívají, když zazvoní telefon. Žena to zvedne:
"Prosím? Ahoj, zlato...Opravdu? Tak to je skvělé...Docela ti závidím. Tak si to užij."
Chlápek se ptá: "Kdo to byl?" "Ále, manžel. Vyprávěl mi, že s tebou hraje karty."

Kamarádka se kamarádce svěřuje, že dostala od milence krásný zlatý prstýnek. Bojí se ho ale nosit, protože má žárlivého manžela. Kamarádka ji poradí. Až půjdete se psem do parku na procházku, tak dělej, že jsi ho tam našla. Stane se. Manželka jde s manželem a psem na procházku do parku a šikovně prstýnek pohodí.Pak se sehne a říká: "Hele Karle, já našla krásný prstýnek. A je celý zlatý a má i kamínek." Nasadí si prstýnek na ruku a říká: "A on mi i je." Manžel na ni kouká a říká: To máš štěstí. Já tuhle našel za postelí trenýrky a byly mi malý."

"Poslouchej, ztratila se mi manželka."
"I mne. Jak vypadá ta tvoje?"
"Blond vlasy, vysoká 180 cm, prsa pětky. A ta tvoje?"
"Na tu se teď vyser, jdeme hledat tvoji..."

Manžel štípne ženu do zadku a říká:"Kdyby sis to nechala zpevnit, tak bychom nepotřebovali stahovací kalhotky." Pak ji štípne do prsou a řekne: "A kdybys si nechala zpevnit tohle to, tak bychom nepotřebovali podprsenky." Manželka se naštve, chytne muže za penis a křičí: "A ty, kdyby sis nechal zpevnit tohle, tak bychom nepotřebovali zahradníka, listonoše, instalatéra a ani tvýho bratra!"
Manželský pár je doma a očekává návštěvu. Muž ale stále běhá v slipech, tak mu žena říká: "Prosím tě obleč se, už za chvíli je návštěva tady". Muž jen spokojeně na to: "Já jsem schválně ve slipech, aby viděli, jak jsem hubený, protože mně nechceš vařit". Žena flegmaticky : "Víš co, sundej si i slipy, aby viděli, proč ti nevařím..."

Nově jmenovaný ředitel sedí ve své kanceláři, přehrabuje se papíry na stole, když v tom někdo zaklepe na dveře. Ředitel chce udělat dojem, zvedne sluchátko, pak řekne dále, načež vstoupí borec v montérkách, ředitel přikryje dlani sluchátko a řekne mu moment, potom do sluchátka říká: "Spolehněte se pane ministře, všechno je zařízené, kdyby byly nějaké problémy, tak zavolejte." Položí telefon a říká: "Vy byste potřeboval co?"
A borec v klidu: "Já jsem Vám přišel zapojit telefon."

Neonacisté neprošli!

12. listopadu 2007 v 11:47 Kde jsme neb(l)yli
Projev 10.11.
To, že se dnes při své provokaci neonacisté setkali s přímým a aktivním odporem lidí v ulicích, je dobrá zpráva. Každý, kdo dnes obětoval volné odpoledne a rozhodl se přímo vystoupit prosti neonacistům, udělal správnou věc. Poslechl hlas svého svědomí, rozhodl se nespoléhat na jiné a přišel se sám postavit za svůj prostor, za svůj svět.
Teď společně bráníme ulice židovského města před neonacistickou provokací. Dobře víme, kam takové provokace vedou. Dnes neonacisté projdou židovským městem s transparenty a pokud se nesetkají s odporem, zítra přijdou s pochodněmi a pozítří se zápalnými lahvemi.
Ale neonacisté nepochodují pouze jednou za pár let ulicemi židovského města. Od roku 1989 organizují své pochody, pořádají koncerty, z jejichž výtěžků podporují vězněné násilníky, útočí na lidi odlišného politického přesvědčení, národnosti, barvy kůže, minoritních sexuální orientací nebo příslušníky a příslušnice alternativních kulturních proudů. Od roku 1989 v České republice neonacisté zavraždili dvacet lidí.
Tak jako dnes, pochodují například každý rok ulicemi východočeských Svitav, kde jeden z jejich řad před pár lety zavraždil Roma Ottu Absolona. A pravidelně mašírují ulicemi dalších měst. S jediným cílem: ukázat svou sílu, zastrašit odpůrce a povzbudit svou nenávist.
Tyto pochody se ale s masovým odporem veřejnosti a politiků nesetkávají. Nevyjadřuje se k nim prezident, ani proti nim nechodí protestovat politici. Z protestů proti těmto akcím neonacistů se nedá tak lacino vytřískat politický kapitál. To ovšem neznamená, že by byly méně nebezpečné. Možná naopak.
Dobře víme, že neonacisté nezmizí sami od sebe. Víme, že svůj prostor a své ulice si musíme pohlídat sami. Policisté a politici nám dnes možná na oko pomohou, pokud je v okolí dostatek televizních kamer. Jednou za rok. Ale po zbytek roku, v šeru mediálního nezájmu, bují neonacistické aktivity jako rakovina.
Proto vznikla Antifašistická akce. Tak, jako dnes bráníme svůj životní prostor, bráníme jej i jindy. Stavíme se proti pochodům neonacistů, ať zrovna zamíří do židovského města, romské čtvrti nebo na náměstí. Řídíme se heslem: žádný prostor pro fašisty.
Dnes nás jsou v ulicích stovky. Jindy nás jsou třeba jen desítky. Vždy ale děláme stejnou věc: aktivně se stavíme proti neonacistům. Dnes jsou média i politická reprezentace na naší straně: aktivní odpor proti neonacistickému pochodu je vychvalován ze všech stran. Většinou je to ale jinak. Pokud aktivně vystoupíme proti neonacistům tak jako dnes, dostaneme v médiích nálepků stejných extremistů, jako jsou neonacisté.
Kdyby zítra v novinách vyšel článek o tom, jak se v židovském městě střetly dva tábory extremistů, bylo by to k smíchu. Jindy, v navlas podobné situaci, se nad tím nikdo nepozastaví... Odpor proti neonacismu, byť za použití násilí, není extremismem. Nejsme násilníci, ale pokud není jiné cesty, nesložíme ruce do klína a budeme bojovat.
Chceme ulice bez neonacistů. Chceme ulice, kde nebude nikdo napadán kvůli barvě kůže, sexuální orientaci nebo kulturním preferencím. Dnes bráníme židovské město. Za týden můžeme stát v ulicích Otrokovic, Přerova, Berouna, Kladna nebo v ulicích kteréhokoliv dalšího města, které si neonacisté vyberou jako pódium pro hlásání své zvrhlé ideologie. Jsme Antifašistická akce.
Zdroj:www.antifa.cz

CHachacha

11. listopadu 2007 v 9:27 | šídláks |  Co nás překvapilo
A tak to má být!
A takhle eště lepší!konečně ví že tu nejsou sami!

Děcka pozorte!

10. listopadu 2007 v 12:36 Kde nejspíš budem
KOná se další ekšn na tábořišti pod svákovem...Všichni ste srdečně zváni...Fstupné je dobrovolné a nebudu zdržovat více info na letáku!

Deset nejbizarnějších zákonů Velké Británie

9. listopadu 2007 v 5:18 | šídláks |  Kaše
Velká Británie je bez nadsázky krásná a výjimečná země. Právě její výjimečnost však spočívá i v mnoha podivných zákonech, které se během dlouhých staletí uhnízdily v tamější ústavě. Protože o jejich existenci mnoho lidí neví, spustila se ve Velké Británii anketa o nejbizarnější zákon. Asi 27 procent Angličanů zvolilo, který deklaruje, že je ilegální zemřít na půdě britského parlamentu.
9.11. 2007 04:47
LONDÝN - Velký pozor by si měli Angličané dávat i při posílání dopisů. Jestliže totiž použijí známku s hlavou panovnice, nesmějí ji nalepit vzhůru nohama. Dle britského práva by se totiž jednalo o velezradu.
Do zákoníku se také dostal speciální dodatek. Zatímco se žádná žena nesmí ukazovat na veřejnosti nahoře bez, v minulosti si jedna liverpoolská prodavačka s exotickými rybičkami vymohla výjimku. Běhala ve svém obchodě s obnaženým poprsím a stala se součástí legislativní historie. Doslova "ujetý" je pak zákaz pojídání biskupského chlebíčku během prvního svátku vánočního.
Taktéž se ukázalo, že by možná nebylo na škodu nejdůležitější právní spis Velké Británii aktualizovat. Dle jednoho zákonu je totiž zákonem dovoleno zabít Skota v historických zdech města Yorku, ale pouze tehdy, když je ozbrojen lukem a šípem.
Deset nejbizarnějších zákonů Velké Británie
1Je ilegální zemřít na půdě britského parlamentu (Houses of Parliament).27 %
2.Činu velezrady se dopustí ten, kdo nalepí poštovní známku s hlavou britského krále či královny hlavou dolů.7 %
3.Je nelegální, aby se žena v Liverpoolu objevila na veřejnosti nahoře bez, vyjma prodavačky v obchodě s tropickými rybami.6 %
4.Je zakázáno pojídat biskupský chlebíček na první svátek vánoční.5 %
5.Pokud někdo ve Skotsku zaklepe na vaše dveře a požádá vás o zapůjčení toalety, musíte ho pustit dovnitř.4 %
6.Ve Spojeném království si těhotná žena může ulevit, kdekoli ji napadne, dokonce i do policejní helmy.4 %
7.Hlava mrtvé velryby nalezená kdekoli na britském pobřeží se automaticky stává majetkem krále, ocas zase majetkem královny.3,5 %
8.Je nezákonné neříct bernímu úředníkovi něco, co nechcete, aby věděl, ale je legální neříci mu informace, o kterých jste si mysleli, že je zná.3 %
9.Je nezákonné vstoupit do britského parlamentu (Houses of Parliament) v brnění.3 %
10.Je zákonem dovoleno zabít Skota v historických zdech města Yorku, ale pouze tehdy, když je ozbrojen lukem a šípem.2 %

Obrazy které změnily svět?!

7. listopadu 2007 v 17:37 Co nás překvapilo
VIetcongův partyzán-1968
Provokující,poučný,lidé by si měly brát ponaučení z minulých chyb.
Vietnamský národní policejní šéf zabíjí vězně říkalo se, že byl VietCongův kapitán
Lynčování mladých černochů-1930
Toto je slavný obraz, vyfocený v roce 1930, ukazující mladé černé lidi obviněné z napadnutí Kavkazské ženy a zabítí jejího přítele,černochy pověsilo 10,000 bělochů. vzaly si je násilím z okresní věznice.
Soweto Uprising 1976
Této fotografii se dostalo světové pozornosti: A zamrzlý moment včas ukázal třináctiletému Hectoru Petersonovi umírání potom, co byl postřelen policistou.
Hazel Bryant 1957

To byl čtvrtý školní rok a segregace byla zakázaná nejvyšším soudem. Věci nebyly dařící se, a nějaký Jižané obvinili celostátní tisk záležitostí zkroucení. Tento obraz, ať tak nebo onak, dalo nevyvratitelné svědectví, jak Elizabeth Eckford kráčí skrz kolejové sloučení bílých studentů, včetně Hazel Bryant (ústa nejvíc otevřená), na její cestě do školy.
Phan The Kim Phúc 1972
Kim Phuc (narozený 1963) byl předmětem slavné fotografie z vietnamské války.Filmové představení devitiletého chlapce běžící nahý potom, co byl hrozně spálen na zádech napalm útokem.
Kent State 1970
Zprávy že Richard Nixon posílal vojenské jednotky do Kambodžy způsobila řetěz protestů v amerických vysokých školách.Proti protestům byla povolána národní garda která začala střílet do studentů.fotografie ukazuje čtrnáctiletou Maria Anna Vecchio klečecí před jeffry millerer ktery byl zastřelen.
Tiananmen Square 1989
studentské protesty v roce 1989, k jejichž potlačení použila komunistická moc armádu s obrněnými transportéry. Náměstí Nebeského klidu je proto dnes v demokratickém světě chápáno do značné míry jako symbol a memento tohoto krveprolití, při němž tehdy zahynuly stovky mladých lidí.
Thích Quảng Đức1963
vietnamský buddhistický mnich který se obětoval 11 června 1963.Britský fotograf a novinář David Halbersta,z New York Times napsal:" vydím to znovu a znovu.Plameny vycházely z jeho těla; a jeho tělo pomalu vadlo a tvořilo vrásky, jeho hlava černala a pálila se. Ve vzduchu byla vůně hořícího lidského masa; lidské bytosti hoří překvapivě rychle. Za mnou já jsem mohl slyšet vzlykání Vietnamců kteří se nyní shromažďovaly. Já jsem šokovaný začal křičet, příliš zmatený k tomu,abych si nečeho jiného všiml nebo kladl otázky, byl jsem příliš zaražený dokonce myslet.... Jak hořel nepohl svalem, nepronesl jediný zvuk, jeho vnější klid byl v ostrém kontrastu s lidmi náříkajících kolem něho."
Portrét Winston Churchill 1941
Tato fotografie byla vzatá od Yousufa Karsh, kanadského fotografa, když Winston Churchill přijel do Ottawy. Portrét Churchilla přinesl Karshovi mezinárodní slávu. Tato fotografie je prohlášená že, je nejvíce reprodukovaným fotografickým portrétem v historii. Tato fotografie byla také na obálce časopisu LIFE.
Albert Einstein 1951
Albert Einstein je pravděpodobně jeden z nejpopulárnějších lidí všech dob. On je považovaný za génia protože on vytvořil teorii relativity, a tak, putovní Newtonovy zákony, ty byly základem všeho známého ve fyzice dokud nezačálo 20. století. Ale, jako osoba, on byl považovaný za příslušníka "generaci bez iluzí ", a tento obraz, vyfotografovaný v březnu 14, 1951 to prokazuje.
Nagasaki 1945
Toto je kino "atomového hřibu" ukazující enormní množství energie. První atomová bomba byla uvolněná 6 srpna 1945 v Hiroshimě (Japonsko) a zabila asi 80,000 lidi. V srpnu 9 byla další bomba uvolněna nad Nagasaki. Efekty druhé bomby byly ještě víc zničující - 150,000 lidi byli zabito nebo zraněno. Silný vítr, extrémně vysoká teplota a záření způsobilo enormní dlouhé termínové poškození.
Hiroshima, tři týdny po.. 1945

Američané - - a každý člověk - - slyšel o bombě která srovná vše se zemí..Ale co to znamená, že? Když letecké snímkování bylo zveřejněné, to otázka byla zodpovězená.
a zde je pohled z blízka
Mrtvý na pláži 1943
Fotografie pláže v papue nová guineia 20 září 1943 Když se lidé ptaly proč americký deník otiskl tuto fotografii deník odpověděl:Slova nejsou nikdy dostačující.
Buchenwald 1945
George Pattonovy vojenské jednotky osvobodili Buchenwald-koncentrační tábor. Čtyřicet- tří tisíce lidí tam bylo zavražděno. Patton byl tak pobouřený a svolal svoje lidi k tomu, aby pochodovali s německými civilisty skrz tábor tak aby mohli vidět jejima vlastníma očima jaký jejich národ působil utrpení.
Oběti války 1991
Široce publikovaná fotografie se stala ikonickým obrazem roku 1991 války Zálivu - válka v které byl mediální přístup omezen Pentagonem.
Historická fotografie vyfotografovaná 23.února 1945. Ta zobrazuje 5 američanů stavějících vlaku na vrcholu Mount Suribach během bitvy IWO JIMA v druhé světové válce.Fotografie byla extrémně populární, byla reprodukovana v tisících publikacích. Vyhrála Pulitzera cenu za fotografii ve stejném roku jako byla publikace, a nakonec začala byly považovana jako jeden z nejvýznamnějších a rozpoznatelných obrazů války, a možná nejvíce reprodukovaná fotografie všech dob.
Oběd na vrcholu Mrakodrapu (New York stavební dělníci Lunching na Crossbeam) je slavná fotografie vyfotografovaná Charlesem C. Ebbetsem během budování GE Buildingu v Rockefellerově Centeru v roce 1932.Fotografie zobrazuje 11 lidi na obědě sedící na nosníku stovek metrů vysoko nad ulicemi New Yorku.
Tady je vzácná fotografie zachycená stejným fotografem,ukazuje pracovníky spící na příčném trámu.
Pro mnoho lidí, tato fotografie Florencského fotografa Owensa Thompsona (32) představuje Velkou krizi. Zena na obrázku bojovala o přežítí s jejími dětmi chytáním ptáků a sbíráním plodů.Tato fotografie zaplavily deníky po celé florencii a změnila lidovou koncepci o imigrantech.
záchranáři červeného kříže zřejmě opětovně apelovali do vlády pro čerpadlo k tomu, aby snížilo hladinu vody a pro další pomoc k tomu, aby mohli uvolnit dívku.NAkonec to zachránci vzdaly a strávily zbývající čas tím že dívku utěšovaly a modlili se s ní.Dívka zemřela po 60 hodinách.....
Sup sleduje hladovějící dítě v jižním Súdánu,1.března 1993.
Fotografie ukazuje srdcelomnou scénu hladovějícího ditěte zhrouceného na zemi,bojující k tomu aby se dostalo do potravinového centra během hladomoru v sudánu roku 1993.Pronásledovaný hrůznými obrazy ze Súdánu, autor fotografie Carter spáchal sebevraždu v roce 1994 brzy po přijímání ocenění za tuto fotografii.
Biafra 1969

Když se Nigérie deklarovala na samostatnou v roce 1967 zablokovala jejich nerozvinutý venkov Biafru.Za tři roky Války zemřelo více než 1 milion lidí z hladu.Hlavně děti které postrádaly protein trpěly dětskou chorobou která způsobovala to že jejich bříšní svalstvo bylo vystouplé.Válečný fotograf don McCullin upozornil na tragédii. "já jsem byl zdevastovaný pohledem na 900 děti žijící v jednom táboře v naprosté špíně blízko smrti, "řekl. "já jsem ztratil veškerý zájem o fotografující vojáky v akci."
Tragédie v Oklahomě 1995

Hasič si sundal rukavice před přijímáním tohoto dítěte od policisty.Díte které držel v náruči bylo již mrtvé ale on ze soucitu sundal své rukavice které jsou drsné a špinavé tak jako by dítě bylo naživu..


Jak to u nás chodí...

4. listopadu 2007 v 4:06 | šídláks |  Kaše
Nezapomeňte ale, že psát blog je nejen dialog, ale také velká zodpovědnost. Pokud se chcete tudíž honosit titulem "blogger", tak byste neměli především:
  • Postovat častěji než dvakrát denně.
  • Psát příspěvky s nicneříkajícími názvy.
  • Postovat extrémně krátké nebo extrémně dlouhé příspěvky (nebo extrémně velké oobrázky nebo extrémně moc obrázků).
  • Používat HTML, které nabourá vzhled stránek.
  • Porušovat zákony ČR.
  • Být zlý na lidi, kteří si to nezaslouží. (Jsou lidé, na které může být zlí, například dr. Josef Mengele, Čingischán... Vpodstatě kdokoliv zabil víc než pět lidí, na toho můžete celkem bez rizika být zlí. Konstruktivně kritizovat můžete i ty, kteří zabili pět nebo méně lidí.)

Výše uvedené neznamená, že všechno ostatní je povoleno. Je to jenom taková orientační informace, co byste neměli dělat, pokud chcete i nadále přispívat na nejlepší blog v ČR.

Každopádně si vyhrazujeme právo bez jakéhokoliv předchozího upozornění mazat a upravovat vaše posty nebo vám úplně zakázat psaní, a to výhradně v závislosti na naší aktuální náladě.

Ale nebojte se, všichni jsme kamarádi a jako jedna velká rodina!!!

Stop neonacistickým pochodům!

2. listopadu 2007 v 17:56 Kde nejspíš budem
10. listopadu 2007, na 69. výročí Křišťálové noci, chtějí čeští neonacisté pochodovat bývalým pražským židovským městem a "protestovat proti české účasti ve válce v Iráku". Pravý důvod této akce je však obecně známý. Chtějí veřejně demonstrovat sílu hnutí vyrůstajícího z ideologie založené na útlaku a nenávisti.
Postavme se společně neonacistům a ukažme, že nám není lhostejné dění v našem okolí.
Sraz na blokádu neonacistického pochodu: sobota 10.11.2007 ve 14:30 na Náměstí Republiky v Praze.Takže to znamená že odjezd je v 10,35 ze sobíku z nádraží a příjezd do práglu je 12,40.Více info
o tom jak se chovat rady atd na webu:http://blokada.antifa.cz/
Zastavme je dokud je čas nebo chcete aby se historie opakovala?

Starý prase šídlák jel dnes s houmrem na pivko k Vočkovi...

1. listopadu 2007 v 16:48 | šídláks |  Co nás překvapilo
Tak jako každý den jsem brouzdal a něco jsem vybrouzdal ale něco o čem se mi ani nesnilo.CHtěl jsem se dozvědět více o simpsnech tak jsem si zadal do vyhledávače simpsons a vyjela mi stránka
http://www.simpsonsmovie.com/
Tak jsem na ni s radosti kliknul.mimochodem je to ofic.stránka simpsons movie.Stránky jsou totálně vymakaný takže jsem se jen kochal.Vtom jsem uviděl nápis Create your Simpsons avatar.Tak jsem na to kliknul vyplnil registraci a nestačil se divit...Normálně si můžete vytvořit svojí postavu... Prostě vy tak jak byste vypadaly kdybyste žily ve springfíldu.Poté co máte postavu hotovou můžete s ní hrát hry,uložit si jí do kompu,ject s houmrem na pivko...prostě masakr...tady malá ukázka jak bych vypadal já kdybych žil ve springfíldu
A tady má slečna Zuzanka: