Co?Tak tohle už je mooooc!

30. října 2007 v 15:27 | šídláks |  Co nás překvapilo
Dnes když jsem přišel z noční opět s velmi veselou náladou nemohl jsem usnout a tak jsem zasedl k počítači a brouzdal po internetu ale to co mé oči spatřily můj mozek odmítal brát!četl jsme to 5 krát jestli se mi to nezd...nezdálo.rozhodl jsem se že se s vámi o to podělím protože tohle je už opravdu moc...jde o výmyšlený příběh jedné fanynky tokio hotel..tady je odkaz na další fanatický řeči...
---------------------------------------------.-------------------------------------------------------------
Jedeme dlouho,zdá se to jako věčnost. Museli jsem objet celé Německo a v Itálii nasednou na letadlo.
Můj nový domov už nebude v Evropě,teď budu bydlet až v Austrálii,v Sydney. Třeba tady Tokio Hotel znát nebudou. Nechci aby mi je pořád něco připomínalo.

---------------------------------------------V SYDNEY---------------------------------------------------
Je tady hezky,ale Tokio Hotel jsou tady známi stejně jako v Německu,jen se sem ještě nedoneslo,že se rozpadají.
Tohle bude už jenom horší. Jestli ty grázly nechytnou a já se nikdy nebudu moct vrátit tam,kde to mám ráda,bude můj život na nic. Smutný je to,že ani nemůžu spáchat sebevraždu.
Kdybych totiž neexistovala,ti drogoví dealeři by si mohly zase vesele vraždit. Takhle se mě bojí, můžu je kdykoliv identifikovat,jinak mají papír úplně čistý,žádné stopy..jen jeden svědek(teď jeden,s mamkou jsme byly dvě),já!

-------------------------------------------O MĚSÍC POZDĚJI------------------------------------------
Krucinál,já ještě nedostala menstruaci. Už čekám asi 2 týdny,ale nic. Jsem ubytovaná v jedný rodině,kde mám být, dokud nevystuduju. Těm nemůžu nic říct.
Musím si teda do lékárny sama. Za těch pár dní to tady znám dokonale,jsem pořád venku,ta rodina je nesnesitelná. Taková dokonalá.
Když se vracím s těhotenským testem, celá se klepu. Tu minutu, co musím čekat, myslím na Billa. Nevím,jestli chtěl miminko,nikdy se nezmínil. Proč taky,měli jsem před sebou celou budoucnost. Zase brečím. Už uplynula minuta? Ještě né, zdá se nekonečná. Už! Otočím se k umyvadlu a pomalu se kouknu na ten mrňavý papírek. Pozitivní. Ale né! Teď brečím ještě víc.
Na potrat nepůjdu,ale zase je mi líto toho stvořeníčka, když nebude znát tátu. Musí to být Billovo dítě,s nikým jiným jsem před měsícem nespala.
Netuším,co budu dělat. Mám Billovi napsat dopis? Né,to nemůžu je to riskantní,Bill by si mohl ublížit,to já nemůžu
Jdu si teda sednout k Mili( moje nevlastní sestra-Maxmiliana) do pokoje. Je to totiž nejbližší místnost od koupelny. Mil je 13 a je úplně zblázněná do Tokio Hotel,takže jsou všude jejich plakáty.
O jeden se opřu a s pláčem sjedu k zemi.sedím na zemi,ruku a břiše a koukám na postel. Najednou si uvědomím, na co koukám. Na posteli leží otevřený časopis a přes celou stránku je fotka. Fotka mě a Billa,jak stojíme uprostřed silnice, když byla ta autonehoda.
A kurva. Začínám brečet ještě víc. Co jsem to proboha udělala? Vždyť já jsem obvinila Billa z něčeho,co mu moc ublížilo a co vůbec nebyla pravda. Ti grázlové mě poznali podle téhle fotky. Je ve všech časopisech pro mládež na světě.
"Promiň, Bille!" řeknu si pro sebe. Ale to byla chyba. Do pokojíčku totiž právě vešla Mili.
"Proč pláčeš,Suzan?" ptá se Mil (jo asi jsem se nezmínila-teď jsem Suzane Eliot)
"Mili,já udělala jsem něco špatného,víš?" říkám jí. Ona není tak špatná. Já jí jen závidím tu dokonalou rodinu.
"A můžeš mi říct, co?" ptá se pomalu Mili.
"nemůžu Max,promiň. Jednou ti to ale povím!" a pohladím jí po rameni.
Jsme od sebe jen o 3 roky,ale Mil si ze mě bere příklad. A to ve všem.
Max si všimla, že mám v ruce časopis s Billem a nějakou holkou. Pořádně se na to podívala,protože jí to asi došlo. A došlo to i mě. Rychle jsem časopis zavřela a podívala se Mil do očí. Ta chce něco říct,ale já jsem rychlejší: "Maxi,nesmíš to nikomu říct,je ti to jasný? Nikdo to nemusí vědět. Už teď to ví celí svět,prosím,Mil!"
Mil už má zavřenou pusu a přikyvuje. Já se jen usměju a obejmu ji jako sestru.

--------------------------------O DALŠÍCH 5 MĚSÍCŮ POZDEJI-----------------------------------

Je to na mě už dost vidět,ale co se dá dělat. S Mili jsme nejlepší kamarádky. Je na svůj věk hodně chápavá. Řekla jsem jí,že jsem s Billem těhotná a že jsem ho z něčeho neprávem obvinila. Pochopila to a hodně mi pomáhá.
Budu muset říct i mím novým rodičům,že jsem v tom. Doufám,že to vezmou tak,že je to můj život.
*****
Uf,pochopili a dokonce mi nabídli,kdybych cokoliv potřebovala,ať jím řeknu. Jsou fajn,jen já jsem byla slepá.
Ale já nemůžu vychovávat Billovo dítě,když o něm ani neví budu mu to muset napsat. Nesmím(policejní zákaz),ale já musím(svědomí a srdce).

==============================BILL================================
Co asi Ariadna dělá? Jak se teď vůbec může jmenovat,kde bydlí všechny tyhle otázky mi probíhají hlavou každý večer,už 6měsíců. Nemůžu na ní zapomenou. Myslí si,že jsem někomu řekl její tajemství,že jsem podkopl její důvěru. Ale já ji miluju a nikdy nepřestanu milovat!

===========================JÁ(Suzane)==============================

Co asi Bill dělá? Má ještě Tokio Hotel, nebo se úplně rozpadli? Vzpomínám na Billa každý večer.
Ještě jsem ani neotevřela to CDčko,které mi dal. Bojím se, aby se mi neotevřeli všechny dřívější rány! Teď,řekla bych,je vhodný čas,poslechnout si ho.
Patrně otevřu obal a vypadne z něj rychle naškrábané psaníčko: 'Týnko,věř mi,já to neudělal,miluju tě! xxx Bill' To mě rozbrečí ještě víc.
Vložím CD do přehrávače a poslouchám:
"Týnko,tohle CD je jediné,víc jich nebude. Je jenom pro tebe. Když někdy budeš sama,vzpomeň si,že máš mě. Miluju tě a nikdy tě milovat nepřestanu! Napsal jsem pro tebe písničku. Tady je!" zní Billův hlas z repráků a já zase brečím!
Bill začíná zpívat! Je to krásná písnička. Pomalá a a prostě Billova.
LIEBLOS
Ich kann auch sie nich .
Sie ist alles für mich.
Mir ist es wichtigeste,
Zu sie wart du mich.

A jen co písnička skončí, Bill začíná zase mluvit. "Tuhle písničku jsem složil když jsme se vrátili s bráchou nemocnice,když jsi zkolabovala. Mrzí mě,co ti Tom udělal,ale teď máš mě,na mě se můžeš spolehnout. Miluju tě!" a dál jsou už jen samé pomalé písničky,které asi vybíral Bill sám: tAtU-Gomenasai, No Doubt-Don´t speak, Faith Hill-There you´ll be, Celin Dion-The power of love.. prostě nádherný cd,u kterého se nedá jinak,než brečet!
Musím Billovi napsat dopis! Ale jak začít? Napíšu mu,až se narodí malé.


---------------------------------------------1.ZÁŘÍ 2007------------------------------------------
"Proboha, Joane,prosím už to asi bude!" křičí z koupelny na nevlastní mámu,protože mám silné stahy.
"Už běžím,Suzan,to bude dobrý klid! Už ti praskla voda?" ptá se Joane a utíká mi pro kufr.
Podívám se pod sebe a zjišťuji,že pod sebou mám pěknou loužičku. "ano,praskla!" a začínám panikařit. Dnes máme (já a Bill)18.narozeniny a narodí se nám miminko.
"Klid,to stihneme,miminku se nic nestane a ty to taky přežiješ!" uklidňuje mě Joane,když sedíme v autě a já pořád nutím Petera(můj otčím) k vyšší rychlosti.
Vzadu na sedačce se mnou sedí i Max. Poprosila jsem jí totiž,jestli by se mnou nemohla být na sále,protože sama to nezvládnu a Billa nemám.

-----------------------------------------po 8 hodinách----------------------------------------------
"Bolí to hodně?" ptá se mě Mili,když už dlouho ležím se silnými stahy na sále.
"Tak to si ani nedokážeš představit!" říkám přes zaťaté zuby.
"Já asi nebudu nikdy rodit!" odpoví úplně bílá Max.
To mě rozesměje: "ale neblbni, Mili, víš jakej to je krásnej pocit vědět,že dáš někomu život?" a zase dostanu stah! Pevně držím Max za ruku a zarývám jí nehty do kůže! Ta je statečná a nic neříká. Připadám si,jako tenkrát,když jsem byla s Tomem o půlnoci v nemocnici se zlomenou nohou.
"Už to bude,začíná lézt hlavička! Pořádně zatlačte!" říká doktor a povzbuzuje mě! "Jste statečná, jako prvorodička to zvládáte skvěle,jen tak dál! Zkuste ještě jednou zatlačit!........ Ano a je to! Máte krásnou holčičku. Jak se bude jmenovat?" začíná doktor zvyšovat hlas,protože moje dítě (moje!!!) začíná plakat! Je to ten nejkrásnější zvuk,jaký jsem kdy slyšela.
"Kristýna Kaulitzová,po otci" řeknu doktorovi a ten už vypisuje lísteček.
Mám krásnou, černovlasou holčičku,vážící 2,89 kg a měřící 52 cm. Je tak krásná. A má Billovi oči. Krásné hnědé hluboké oči. Miminka většinou mívají tmavé oči,ale Týnka je má hnědé,prostě Billovy. Já mám černé oči.
Jsem nejšťastnější maminka na světě. Kouknu se na Max. ta taky pláče. Usměju se a pohladím jí po tváři.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Mrdat prdel?

Ano
Ne

Komentáře

1 Jirka Jirka | 30. října 2007 v 15:46 | Reagovat

Tokio hotel je snad nejstrašnější skupina, kterou znám. Když jsem je viděl v televizi, rychle jsem jí vypnul, aby mi nepraskla čočka! :D Btw. ten článek přesně vystihuje, kdo je poslouchá a zjevně to jsou jenom vymaštěný buchty, kterejm se líbí frontman sám vypadající jak předělaná baba > babachlap! :D

2 TheSea TheSea | 30. října 2007 v 15:53 | Reagovat

Ahoj Michale! Wprwnířadě by mě zajímalo kam na ¨takowý schleysny chodíš,na začátku jsi slibowal odkaz ku pokračowání které mě welice zajímá už jen o tom, že ta slečno(a to je zarážející!!) stihla za 8 měsíců zestárnout ze 16ti na čerstwých 18!! let! úžasný! sqělý! Kouzelný! ale byla fakt statečná to se musí nechat :-D Proboha! no takže koukej natlačit pokračowání ať tu nezdáchnem nudou ;-) Mrdat ježky..

3 kdo kdo kdo??ja ne!!!:-) kdo kdo kdo??ja ne!!!:-) | 30. října 2007 v 16:13 | Reagovat

mám na to jedinou vítku!!!! V čem je kurva problém!!Emaři smrdí!!!tokyáci nejvíc

4 Tess Tess | 30. října 2007 v 16:33 | Reagovat

Tokio Hotel EMO?? Co prosim? Odkdy?

5 Tokiohotelinka Tokiohotelinka | Web | 31. října 2007 v 19:17 | Reagovat

Ste úplně pošahaný všichni!nevíte jaký to je když vás bill tajně miluje a víte to jen vy a on,a nikdo jinej vám nevěří!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama